Hicks Nurseries با دومین تعویض سالانه گیاهان آپارتمانی خود، جامعه ایجاد می کند

شرکت کنندگان در مبادله گیاهان تشویق می شوند تا حداکثر پنج گیاه سرپوشیده را برای تجارت یا هدیه بیاورند. راه اندازی بی درنگ در ساعت 10:30 صبح آغاز خواهد شد. معاملات از ساعت 11:00 صبح تا 12:30 بعد از ظهر برگزار می شود مجموعه ای از کلاس های مربوط به گیاهان آپارتمانی در طول این رویداد ارائه می شود تا به مبتدیان و متخصصان کمک کند تا دانش خود را افزایش دهند.

النی روزلی، مدیر بازاریابی مهدکودک هیکس، گفت: “ما این انجمن را برای ایجاد جامعه بین والدین گیاهان سرپوشیده همفکر ارائه می دهیم. ارتباط و تعامل با دیگران چیزی است که ما در دنیای پس از قرنطینه خود به شدت به آن نیاز داریم.” “در طول ماه های زمستان، زمانی که زمان بیشتری را در داخل خانه می گذرانیم، ضروری است که رنگ سبز را به میدان دید خود بیاوریم. گیاهان آپارتمانی علاوه بر به روز رسانی دکوراسیون و تمیز کردن هوا، به شادابی ذهن، بدن و روح ما کمک می کنند.”

برای اطلاعات بیشتر:
مهد کودک هیکس
hicksnurseries.comمنبع

ورود به این رویداد رایگان است و شرکت کنندگان یک کوپن برای استفاده در خرید گیاهان آپارتمانی در مهد کودک در روز رویداد دریافت خواهند کرد. گلخانه در Hicks Nurseries دارای مجموعه ای فوق العاده از گیاهان داخلی با کیفیت بالا، از جمله بسیاری از گونه های دشوار است.

Hicks Nurseries، بزرگترین و برتر مرکز باغ لانگ آیلند، دومین تعویض سالانه گیاهان خانگی خود را در روز شنبه، 21 ژانویه، در مهد کودک در Westbury برگزار خواهد کرد. مبادله گیاهان رویدادهایی هستند که در آن علاقه مندان به گیاهان شخصاً برای تجارت گیاهان یا قلمه ها ملاقات می کنند و بیشتر در شهر نیویورک یا مناطق شهری رایج است.