HiBreeding دفتر و سایت کشت خود را در De Lier افتتاح کردHiBreeding افتتاح ساختمان اداری و سایت کشت جدید خود را در Oudecampsweg 40 در De Lier، هلند اعلام کرد. افتتاحیه در جمعه 14 ژوئن جشن گرفته شد.

ساختمان اداری جدید محیطی را که HiBreeding برای کار و پذیرش مشتریان و شرکا به آن نیاز دارد، فراهم می کند. گلخانه مجاور فضا و امکاناتی را برای انجام فعالیت های پرورشی و پرورش (آزمایش) مواد هیدرانسی سلام ارائه می دهد. پیش از این، این فعالیت ها در The Mastergrowers و Sjaak van Schie BV انجام می شد


ساختمان اداری جدید HiBreeding

نقطه عطف
مایک ون شی، مدیر محصول در HiBreeding می‌گوید: “حرکت به این مکان یک نقطه عطف است. در سال 2017، شرکت شروع به کار کوچکی کرد. دیدن چگونگی توسعه آن و داشتن دفتر و محل پرورش خودمان عالی است. خوشحالم که می‌دانیم: ما در محلی هستند که زمانی فیدوس شروع به تولید مثل کرده است. افتتاحیه نمی توانست بی توجه بماند. “در هفته 24، در طول FlowerTrials، دفتر جدید را به چندین مشتری و شریک نشان دادیم. همچنین افتتاح دفتر جدید خود را با کارکنان HiBreeding، The Mastergrowers، Sjaak van Schie BV، و تعدادی از شرکا و همکاران جشن گرفتیم. این نتیجه گیری خوبی برای FlowerTrials بود که HiBreeding در آن شرکت کرد.


مایک ون شی با Hi Ocean از HiBreeding، در جریان FlowerTrials 2024

ویدئوی شرکتی
در جشن افتتاحیه، ویدیوی جدید شرکت HiBreeding نیز ارائه شد. این ویدئو، برای اولین بار در طول FlowerTrials نمایش داده شد و ایده ای از چشم انداز، ماموریت و عملیات روزانه HiBreeding می دهد. ویدیو را می توان در یوتیوب مشاهده کرد:

درباره HiBreeding
HiBreeding یک نام جدید است، اما نامی با سابقه طولانی. HiBreeding تجربه و تخصص Mastergrowers را ترکیب می کند و Sjaak van Schie BV HiBreeding بر توسعه ژنتیک جدید Hydrangeas تمرکز دارد. HI مخفف Hydrangea Innovation است. HiBreeding روی ویژگی هایی مانند سفتی، انشعاب، تشکیل جوانه و اندازه گل تمرکز می کند.

تاریخ انتشار:

منبع