HB RTS شراکت با Euro Plant Tray GmbH را اعلام کردHB RTS شراکت خود را با Euro Plant Tray GmbH به عنوان اپراتور استخر اعلام می کند که قرار است در آگوست 2024 آغاز شود.

با شروع قرارداد اولین سینی های EPT در آگوست 2024، تحویل اولیه مستقیماً از تاسیسات تولید انجام خواهد شد. به تدریج، آنها در سرتاسر اروپا انبارهایی را افتتاح خواهند کرد که از قطب های اصلی صنعت سبز شروع می شود و در سال های آینده گسترش بیشتری خواهند یافت.


دیرک بانسمر (EPT GmbH) و اریک شرور (HB RTS)

دیرک بانسمر، مدیر عامل Euro Plant Tray GmbH: “ما از همکاری با HB RTS بسیار خوشحالیم. تیم آنها نه تنها یک شبکه اروپایی دارد، بلکه سالها تجربه در مدیریت اقلام حمل و نقل قابل استفاده مجدد (RTI) در بخش خرده فروشی اروپا دارد. از تولید گرفته تا خرده‌فروش و پس از آن، ما مطمئن هستیم که HB RTS نه تنها مدیریت سهام قرارداد ما را به خوبی مدیریت می‌کند، بلکه از کاربران EPT نیز پشتیبانی می‌کند، زمانی که می‌خواهند بخش‌هایی از مدیریت RTI خود را بهبود بخشند یا برون سپاری کنند، بنابراین فرصت‌های جدیدی را برای کارهای بیشتر ارائه می‌دهد. کارایی و فرآیندهای ساده.»

اریک شروور، مدیر عامل HB RTS نیز هیجان خود را به اشتراک گذاشت: “ما مفتخریم که اپراتور استخر EPT شدیم. این گام بعدی در افزایش استفاده از بسته بندی حمل و نقل قابل استفاده مجدد در صنعت و خرده فروشی در سراسر اروپا است که کاملاً با ماموریت ما مطابقت دارد. کارشناسان RTI، ما نقش مهمی در ارتقای اقتصاد دایره ای ایفا می کنیم.

هدف HB RTS افزایش کارایی و ایجاد فرآیندهای پایدار برای همه ذینفعان درگیر است.

برای اطلاعات بیشتر:
HB RTS
[email protected]
www.hb-rts.com

تاریخ انتشار:

منبع