Hawthorne و BFG Supply مشارکت استراتژیک توزیع را ایجاد کردند

شرکت باغبانی هاثورن، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت Scotts Miracle-Gro، و BFG Supply، توزیع‌کننده پیشرو ملی محصولات باغی و کشاورزی، امروز تشکیل یک مشارکت استراتژیک را اعلام کردند که بر اساس آن BFG لوازم کشت اختصاصی برند Signature Hawthorne را توزیع خواهد کرد. و راه حل ها

این مشارکت یک عنصر کلیدی از استراتژی‌های گسترده‌تر هر دو شرکت برای سرمایه‌گذاری بر فرصت‌های رشد در صنعت محصولات هیدروپونیک و ارائه راه‌حل‌های افزایش‌دهنده ارزش به کشاورزان است.

جو فاریناچی، مدیر توسعه بازار جدید و بن جورج، معاون CEA/Hydro در BFG Supply

استراتژی هاثورن
هاثورن توزیع محصولات سایر شرکت‌ها را متوقف می‌کند و تمرکز خود را صرفاً به بازاریابی، نوآوری و حمایت از مجموعه گسترده برندهای Signature از جمله Gavita، General Hydroponics، Botanicare، Cyco، Mother Earth، HydroLogic، Gro Pro و غیره معطوف کرده است. آنها توضیح می دهند: «این تغییرات ما را قادر می سازد تا عملیات خود را مجدداً تنظیم و بهینه کنیم. به موازات آن، BFG به یک شریک کلیدی برای توزیع محصولات Signature برای بسیاری از مشتریان هاثورن تبدیل خواهد شد. BFG دارای یک شبکه توزیع ملی و سابقه پشتیبانی استثنایی از مشتریان است.

تام کرابتری، مدیر عامل هاثورن گفت: «حرکاتی که ما انجام می دهیم نه تنها به عنوان یک کاتالیزور برای رشد هاثورن عمل می کند، بلکه منافع کوتاه مدت و بلندمدت را برای خرده فروشانی که محصولات ما را می فروشند و تولیدکنندگانی که از آنها استفاده می کنند، به همراه دارد. “با تیز کردن تمرکز خود، منابع بیشتری را در ابتکارات و برنامه‌هایی به کار می‌گیریم که برندهای پیشرو صنعت ما را بیشتر هدایت می‌کنند و همچنین خدمات و تجارب مشتریان را افزایش می‌دهند. BFG در تعهد ما سهیم است و یک شریک کلیدی برای کمک به ما در اجرای استراتژی خواهد بود. “

استراتژی BFG
از سال 2016، BFG استراتژی توزیع بازار خود را در فضای هیدروپونیک و پرورش دهندگان حرفه ای در پاسخ به مشتریانی که به دنبال یک شریک توزیع با مجموعه محصولات جامع برای ایجاد کارایی در اداره تجارت خود هستند، گسترش داده است. از طریق این مشارکت استراتژیک توزیع جدید، BFG توزیع کننده پیشرو برای همه برندهای هاثورن سیگنچر و محصولات شخص ثالث به مشاغل خرده فروشی هیدروپونیک از طریق ردپای توزیع ملی خود از سه ماهه دوم سال جاری میلادی خواهد بود.

مارک گفت: “از آنجایی که BFG خدمات توزیع ملی خود را برای کمک به مشتریان بیشتر برای دسترسی بهتر به محصولات در بازارهای هیدروپونیک و پرورش دهندگان حرفه ای گسترش می دهد، ما هیجان زده هستیم که با Hawthorne به عنوان برند مورد اعتماد و تامین کننده توزیع برای خطوط تولید پیشرو در صنعت آنها همکاری کنیم.” گوشگریان، مدیر ارشد درآمد، BFG. “ما متعهد به ارائه خدمات توزیع مشتری در سطح جهانی به مشتریان خود به طور یکپارچه و کارآمد هستیم و معتقدیم این همکاری گواهی بر این قول مشتری است.”

برای اطلاعات بیشتر:
تامین BFG
تلفن: 630-346-5564
ایمیل: [email protected]
www.bfgsupply.com

تام متیوز
شرکت باغبانی هاثورن
تلفن: 937-844-3864
ایمیل: [email protected]

منبع