Gert-Jan Dekker برای کار برای Agrolux و Gavita

مانوئل اومن، مدیر بازاریابی و توسعه می‌گوید: “شرکت از پیوستن Gert-Jan به تیم خرسند است. با ورود Gert-Jan Dekker، تیم با دانش ضروری کشاورزی تکمیل شد و باعث می‌شود بهتر بتواند به مشتریان خود خدمت کند. خوب و نوآوری هایی را که مشتریان به آن نیاز دارند ارائه دهید.”منبع

گرت یان در رشته علوم کشاورزی در واگنینگن تحصیل کرد و به عنوان یک کشاورز در کسب و کار خانوادگی گوجه فرنگی دکر گلسکلچرز در ورورشوف به دست آورد. پس از پست های مختلف بین المللی، او به عنوان مهندس فنی فروش/مدیر بذر در Ergon Seed در خاورمیانه، شمال آفریقا و شرق اروپا مشغول به کار شد.

در شرکت باغبانی Hawthorne، Gert-Jan مسئول ایجاد تخصص در رشد زیر نور LED و تبدیل آن به خدمات و نوآوری های محصول برای Agrolux است. در این نقش، Gert-Jan، از جمله، تحقیقاتی را با همکاری موسسات دانش معروف در زمینه امکانات فراوان برای رشد محصولات مختلف با نور LED انجام خواهد داد و در نتیجه به توسعه LED برای مارک های مذکور کمک خواهد کرد. او همچنین از مشتریان پشتیبانی می کند و در انتخاب آنها برای بهره مندی از روشنایی LED بهینه برای محصولاتشان مشاوره می دهد.

Gert-Jan Dekker از 1 مارس 2023 به عنوان یک متخصص کشاورزی در تیم بازاریابی و توسعه به شرکت باغبانی هاثورن در روزنبورگ پیوسته است.