FoodPLUS جوایز Changemaker را در اجلاس GlobalG.AP 2024 راه اندازی کرد10 تا 12 سپتامبر در ورشو، لهستان:

در سپتامبر 2024، FoodPLUS GmbH (GlobalG.AP و برچسب GGN) اولین جوایز سالانه Changemaker را در اجلاس GlobalG.AP 2024 که از 10 تا 12 سپتامبر در ورشو، لهستان برگزار می شود، راه اندازی می کند. این جایزه برندگان را به خاطر تعهدشان به ترویج شیوه‌های کشاورزی مسئولانه و ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی می‌شناسد. داوطلبان علاقه مند از سه دسته «تولیدکنندگان»، «خرده فروشان» و «سازمان صدور گواهینامه» می توانند از 10 آوریل تا 10 می 2024 درخواست دهند.

این جایزه بر ابتکارات بین‌صنعتی متمرکز است که با الگوبرداری از روش‌های کشت کشاورزی مسئولانه و اجرای رویکردهای نوآورانه برای بهره‌وری منابع، ارتقای توسعه اجتماعی-اقتصادی و رفاه بازیگران محلی در طول زنجیره‌های تامین جهانی که متعهد به انجام آن هستند، تغییرات مسئولانه را در صنعت تقویت می‌کند. اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد و کمک به انتقال دانش و آموزش و همچنین حمایت از فراگیری و تنوع در جوامع محلی.

هیئت داوران بین‌المللی، متشکل از مدیریت ارشد سازمان و هیئت مشاوران، نه نامزد را از برنامه‌هایی که شیوه‌های نوآورانه و مفاهیم آینده‌نگر سهم قابل‌توجهی در منافع عمومی دارند، فهرست می‌کنند. این نه نامزد در SUMMIT 2024 معرفی خواهند شد. سه برنده نهایی جایزه (یکی از هر سه دسته) با رای دموکراتیک شرکت کنندگان در SUMMIT انتخاب خواهند شد و جایزه Changemaker 2024 خود را در رویداد عصر روز 10 سپتامبر دریافت خواهند کرد.

آخرین مهلت درخواست برای جوایز Changemaker 10 می 2024 است و درخواست ها از طریق فرم آنلاین در وب سایت Summit 2024 پذیرفته می شوند. شرکت و درخواست برای جوایز Changemaker رایگان است. دعوت به اجلاس سران در ورشو نیز برای 9 کاندیدای نامزد نهایی رایگان است. به منظور تشویق و الهام بخشیدن به خلاقیت در فرآیند درخواست، هیچ الزام یا معیار از پیش تعریف شده ای برای درخواست وجود ندارد.

برای اطلاعات بیشتر
برچسب GGN
www.ggn.org

GLOBALG.AP
www.globalgap.org

تاریخ انتشار:

منبع