FlorAmor مهد کودک را به مساحت 80 هکتار خریداری می کند

FlorAmor دارایی های تجاری ID’Flor، AZARO، و Bracke را به وسعت بیش از 80 هکتار به دست آورده است. این خریدها در 1 ژوئیه 2024 اجرایی شدند. هدف این حرکت بهینه سازی ظرفیت، مهار هم افزایی و تقویت موقعیت فلورامور در بازار به عنوان متخصص آزالیا است.

بهینه سازی و کارایی
آلن دی مول، مدیر عامل فلورآمور گفت: «خرید این دارایی‌های تجاری ما را قادر می‌سازد تا یک فرآیند تولید کاملاً یکپارچه ایجاد کنیم. با تجمیع عملیات تولید و فروش، می‌توانیم چابکی و کارایی عملیاتی خود را افزایش دهیم که منجر به کاهش هزینه‌های تولید و بهبود کنترل بر کیفیت و در دسترس بودن شود.»

منافع ذینفعان
برای مشتریان FlorAmor، این ادغام نوید همسویی بهتر عرضه و تقاضا، گستره وسیع محصول و افزایش کیفیت محصول را می دهد. مدیرعامل شرکت اظهار داشت: انتظار می رود این ابتکار باعث رضایت بیشتر مشتریان و تقویت همکاری های بلندمدت شود.

این خرید همچنین فرصت های رشد و امنیت شغلی جدیدی را برای کارمندان FlorAmor ارائه می دهد. کارکنان مجرب همه شرکت‌ها با ما خواهند ماند و تخصص منحصر به فرد خود را حفظ کرده و بیشتر توسعه خواهند داد.

جزئیات کسب
ID’Flor، AZARO، و Bracke سایت‌ها و فعالیت‌های تولیدی خود را که بیش از 80 هکتار در فلاندر شرقی را شامل می‌شود، در عملیات موجود FlorAmor ادغام خواهند کرد. به گفته FlorAmor، این ادغام منجر به برنامه ریزی و تولید متمرکز می شود که منجر به کشت سودآورتر و موقعیت بازار قوی تر می شود.

آلن خاطرنشان کرد: “این خریدها نقطه عطف مهمی در استراتژی رشد ما هستند. ما مشتاقانه منتظریم تا مزایای این ادغام ها را درک کنیم و کارایی و کیفیت بالاتری را به مشتریان، کارمندان و سهامداران خود ارائه دهیم.”

برای اطلاعات بیشتر:
فلورآمور
floramor.be

منبع