Eurofins امکانات تست فیزیکی را گسترش می دهدبا پیشرفت‌های اخیر در بسترها و خاک‌های گلدانی، نیاز به درک خواص فیزیکی مخلوط‌های کاهش‌یافته ذغال سنگ نارس در حال افزایش است. بنابراین Eurofins ظرفیت آزمایشگاه فیزیکی را افزایش می دهد.

امروزه تولیدکنندگان و پرورش دهندگان به طور گسترده با مخلوط های گلدانی جدید آزمایش می کنند. این مخلوط ها می توانند حاوی مواد خام تجدیدپذیر مختلفی مانند الیاف نارگیل، الیاف چوب، کمپوست سبز، پوست درخت، الیاف (به عنوان مثال از علف فیل (Miscanthus) یا کتان) و پیت ماس ​​باشند.

چالش برای کشت
استفاده از این مواد خام تجدیدپذیر چالش های متعددی را برای کشت به همراه دارد. اغلب pH بالا است و بافر pH این مواد کمتر از پیت است. علاوه بر این، کمبود نیتروژن می تواند به دلیل تثبیت نیتروژن رخ دهد و عناصر کمیاب مانند منگنز می تواند به طور غیر منتظره ای بالا باشد.

علاوه بر این، بسیاری از مواد خام جدید به دلیل منافذ بزرگتر، دارای خواص فیزیکی متفاوتی هستند. از یک طرف این یک مزیت برای اکسیژن در اطراف ریشه است، اما از طرف دیگر به این معنی است که در بسیاری از موارد احتباس آب بسیار کمتر است. برای بهینه‌سازی کشت، دانستن این ویژگی‌ها برای تولیدکنندگان مهم است. تنها در این صورت می توان مخلوط را بهینه کرد و آبیاری را با نیازهای محصول تطبیق داد.

آزمایشگاه توسعه یافته
به طور خاص، انجام آزمایش‌های فیزیکی گسترده برای ایجاد سطوح مختلف فشار نیازمند تحقیق و تجزیه و تحلیل در طول چند روز و استفاده از چندین قطعه تجهیزات است. به منظور پاسخگویی به تقاضای فزاینده و ادامه خدمت به کشاورزان با سرعتی که از یوروفین انتظار دارند، این آزمایشگاه در حال حاضر در حال سرمایه گذاری بر روی گسترش ظرفیت ها است. این باید در ماه اوت عملیاتی شود.

برای اطلاعات بیشتر:
یوروفینز
https://www.eurofins-horti.com/en

تاریخ انتشار:

منبع