ErfGoed WaterSystems را به یک بخش اختصاصی تبدیل می کند

آب تعیین کننده موفقیت محصولات گلخانه ای و نهالستانی است: بدون آب، گیاهان رشد نخواهند کرد و بدون گیاهان، هیچ تجارتی وجود ندارد. ایجاد یک سیستم آب با عملکرد خوب و قابل اعتماد یکی از مهمترین ابزارهای کنترل برای پرورش دهنده برای رشد محصولات با کیفیت است. به عنوان یک پرورش دهنده، شما می خواهید یک تامین کننده قابل اعتماد برای مشتریان خود باشید. با این حال، پیچیدگی یک سیستم آب به تنهایی وجود ندارد. نیاز به یک رویکرد یکپارچه دارد. نقشه برداری از تمام جریان های آب بسیار مهم است.

بخش جدید
Hugo Paans، مدیر عامل و مالک ErfGoed: “ErfGoed سال ها در زمینه سیستم های آبی فعال بوده است. ما با این موضوع به میدان نیامدیم، اما اکنون به یکی از شعبه های مهم شرکت ما تبدیل شده است. مشتریان با قاطعیت اشاره می کنند. نیاز به تامین‌کننده‌ای وجود دارد که مدیریت آب را درک کند و از نحوه تبدیل خواسته‌های آنها به یک سیستم یکپارچه آب قدردانی کند طبقات و از این طریق قابل رویت شدن».

شریک برای پرورش دهندگان
ErfGoed محصولات و خدمات را برای تولیدکنندگان در کل زنجیره آب عرضه می کند. Corné Verduijn، مدیر WaterSystems در می گوید: “محصولات و خدماتی که ما ارائه می دهیم گسترده هستند: شروع با جمع آوری آب و ذخیره آب، تصفیه و ضد عفونی کردن چاه و آب بازیافتی، روش آبیاری و همچنین استفاده از کودها.” ErfGoed. “اگر مدیریت آب و روش کشت به طور بهینه هماهنگ شوند، کشاورز به بهترین نتایج رشد و کشت دست می یابد. به عنوان ErfGoed، ما یک شریک واقعی برای کشاورزان هستیم. ما به خواسته ها و برنامه های پرورش دهنده برای آینده گوش می دهیم و آن را در برنامه های کشاورزی قرار می دهیم. طراحی کل راه حل.”

جک فورد، مدیر فروش آمریکای شمالی در ErfGoed می‌گوید: «بخش جداگانه WaterSystems نیز گام مهمی برای تولیدکنندگان آمریکای شمالی است. ErfGoed یک سیستم آب قابل اعتماد ارائه می دهد که به کشاورزان اطمینان خاطر برای تامین آب با کیفیت برای آینده را ارائه می دهد.

سیستم آبی ErfGoed
“WaterSystem ErfGoed به طور یکپارچه با ErfGoedFloor مطابقت دارد. این سیستم برای مثال، قابلیت اطمینان و تداوم را از طریق عملکردهای سیگنال برای تعمیر و نگهداری تضمین می کند. با ترکیب گزینه های “پشتیبان”، ErfGoed یک سیستم 100٪ قابل اعتماد ایجاد می کند.”

کورنه توضیح می‌دهد: “کارکرد سیستم ما آسان است و ابزارهایی را برای جمع‌آوری داده‌های کشت و پاسخ به آن با WaterSystem در اختیار کشاورزان قرار می‌دهد. با ورود از راه دور، شما همیشه بینشی نسبت به جریان فعلی و داده‌های مدیریت آب دارید. ما همچنین می‌توانیم وارد شوید. به سیستم و به عنوان مثال در صورت بروز یک پیام خطا، فوراً به کشاورزان کمک کنید.”

کور برمر، مدیر عملیاتی ErfGoed، می‌افزاید: “ما سیستم‌های خود را در یک نمای سه‌بعدی توسعه می‌دهیم. این به ما امکان می‌دهد تا وضعیت و تاسیسات در اتاق فنی آب را تجسم کنیم. می‌توانید با جزئیات ببینید که کدام مؤلفه‌ها گنجانده شده‌اند و در کجا قرار دارند. این سیستم همچنین خدمات را پس از ساخت و نصب بهبود می بخشد: برای مثال، اگر چیزی نیاز به تعویض داشته باشد، می توانیم دقیقاً آنچه را که نیاز است بر اساس نمای سه بعدی ببینیم.

برای اطلاعات بیشتر:
ErfGoed
Bredeweg 59
2751 GH Moerkapelle
هلند

T +31 (0) 79 593 38 00
[email protected]
www.erfgoed.com

منبع