Ecopots تلاش های پایداری خود را افزایش می دهد

به گفته این شرکت، پایداری همچنان یک اولویت برای برند Ecopots است، اما به گفته این شرکت به دلیل تحولات اقتصادی فعلی، که مصرف کنندگان را نسبت به قیمت آگاه تر می کند، این جنبه تا حدودی در پس زمینه محو شده است. در این شرایط، The Pots، شرکت سازنده Ecopots، تصمیم گرفته است تا برخی از فرآیندهای بهینه سازی را پیاده سازی کند. مدیر عامل شرکت Emmanuel Devriendt می گوید: “ما به دنبال چندین هدف به طور همزمان هستیم. در نهایت، نام تجاری حتی بیشتر قابل تشخیص خواهد بود و ارائه در فروشگاه های فیزیکی و آنلاین فشرده تر و جذاب تر خواهد شد. این منجر به افزایش فروش می شود.”

با ساده کردن بسته بندی و برچسب گذاری محصول، نه تنها در مقدار قابل توجهی از ضایعات صرفه جویی می کنند، بلکه یکنواختی برند را نیز بهبود می بخشند. این به برندسازی ممتاز قوی‌تر کمک می‌کند. با برخورد متفاوت با بسته بندی برای فرآیند لجستیکی، از مقدار زیادی مقوا و پلاستیک جلوگیری می شود. در عین حال، حمل و نقل تسهیل می شود. یک برچسب جدید در داخل هر گلدان یا ظروف نه تنها اطلاعات ضروری مانند USP ها و نکات کاربر را جمع آوری می کند، بلکه از آن در هنگام حمل و نقل و در فروشگاه محافظت می کند. یک کد QR روی بسته بندی، مصرف کنندگان را به اطلاعات بیشتری به صورت آنلاین هدایت می کند. در قسمت بیرونی هر گلدان، یک پیکتوگرام فوق العاده قابل تشخیص اکنون در کنار لوگوی حکاکی شده Ecopots نمایش داده می شود که ساده و در عین حال از نظر بصری غیرقابل انکار است.

صنایع دستی در تولید هر اکوپات دخیل است، به عنوان مثال، بیرون همیشه با دقت سمباده می‌شود. یک افزوده جدید و هوشمند این است که هر گلدان اکنون با یک لوازم جانبی همراه است که نه تنها اطلاعاتی را ارائه می دهد بلکه می تواند به عنوان یک اسفنج تمیز کننده مفید نیز عمل کند. این امر باعث می‌شود که تعمیر و نگهداری منظم آسان باشد. Emmanuel Devriendt مدیر عامل شرکت توضیح می دهد: “ما معتقدیم که گلدان ها را نباید فقط دور انداخت، زیرا بازیافت انرژی زیادی دارد.”

تعداد مراجعات محصول نیز به طور کامل بررسی شده و به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. این محدوده به وضوح با کانال های مختلف فروش همسو خواهد شد: مراکز باغ تخصصی، پلتفرم های آنلاین و خرده فروشان انبوه. این ساده سازی، همراه با تعریف مجدد ارتباطات درون فروشگاهی، آرامش و دید کلی بیشتری را در بخش Ecopots فراهم می کند. این به مصرف کنندگان کمک می کند تا انتخاب مناسبی برای گلدان یا ظرف خود داشته باشند.

تحقیقات نشان می دهد که بیش از 95 درصد از تصمیمات روزانه ما ناخودآگاه گرفته می شود و رنگ عامل تعیین کننده در 84.7 درصد از تصمیمات خرید ما است. علاوه بر این، آمار فروش ما نشان می دهد که از هر 3 مشتری 2 نفر به دنبال یک گلدان گرد هستند. بر اساس این بینش ها، تصمیم گرفته ایم تغییرات قابل توجهی را در چیدمان گلدان های خود در قفسه اعمال کنیم. از طریق اجرای متفکرانه رنگ‌ها، مدل‌ها و اندازه‌ها، همراه با نام تجاری قوی، ارائه‌های قفسه‌ای جدید، چشمگیر و کاربردی ایجاد می‌کنیم که تجربه مشتری را افزایش می‌دهد.

اوایل امسال گزارش شد که Ecopots در حال کپی برداری چپ و راست است. به عنوان پاسخ بیشتر، شرکت Pots اکنون در حال توسعه یک محدوده تبلیغاتی سفارشی با شرکت خواهر خود، Seasons است. اینها به وضوح کیفیت بهتری دارند و زیباتر از نسخه های کپی شده، با نسبت قیمت بالا به کیفیت ارائه شده اند. بدون نادیده گرفتن ستون پایداری – بدون فکر.

برای اطلاعات بیشتر:
شرکت گلدان
Evolis 100, 8500 Kortrijk, Belgium
تلفن: +32 492 15 00 20
www.thepotscompany.eu

منبع