Dümmen Orange روی ساکولنت ها تمرکز دارد


Dümmen Orange تمرکز خود را به بخش ساکولنت تغییر داده است. از سایت های خود در اسپانیا و گواتمالا، پرورش دهنده مستقر در De Lier قصد دارد بر پرورش، تکثیر و فروش مواد ژنتیکی خود در بخش های بالاتر بازار تمرکز کند. در آمریکای شمالی، این از طریق شرکای کارگزاری و برنامه موفق Welcome to the Jungle® به بازار عرضه خواهد شد. نسبت سبد فعلی ساکولنت Dümmen Orange که توسط اشخاص ثالث تولید می شود به Cacti Youngplants BV فروخته می شود. برای این منظور دو شرکت یک تعهدنامه امضا کرده اند. Cacti Youngplants قرارداد انحصاری Dümmen Orange را با Zimflora در زیمبابوه، که مواد اولیه برای ساکولنت ها تولید می کند، به عهده خواهد گرفت. فلورامو به عرضه ساکولنت های هر دو شرکت برای مشتریان مربوطه خود ادامه خواهد داد.

Hugo Noordhoek Hegt، مدیر عامل Dummen Orange: “به عنوان یک پرورش دهنده پیشرو، ما می خواهیم به طور خاص بر روی مواد ژنتیکی تازه توسعه یافته در محصولاتی که در آنها فعال هستیم تمرکز کنیم. ما این کار را خودمان و همچنین همراه با شرکای کارگزاری، با مفاهیم موفقی مانند Welcome to the Jungle انجام خواهیم داد.

برنامه Dummen Orange’s Welcome to the Jungle® با هدف بازار آمریکای شمالی، ساکولنت ها را با گیاهان شاخ و برگ سبز مانند Peperomia و Pilea ترکیب می کند. این به پرورش دهندگان و خرده فروشان طیف متنوعی از انواع قلمه های بدون ریشه را ارائه می دهد که به راحتی برنامه ریزی می شوند. رنگ‌های مطمئن، بافت‌های جذاب و شاخ و برگ‌های جذاب همه در «به جنگل خوش آمدید» گرد هم آمده‌اند.

Wander Tuinier، بنیانگذار Cacti Youngplants BV: «من از آنچه تاکنون توانسته‌ایم همراه با Dummen Orange به دست آوریم، خوشحالم. Cacti Youngplants مشتاقانه مشتاقانه مشتاقانه مشتاقانه منتظر است تا مجموعه های ساکولنت خود را همراه با مجموعه کاکتوس ها و Sticculents در بازار عرضه کند. ما همچنین مشتاقانه منتظر کمک به پرورش ساکولنت در Dümmen Orange و عرضه مشترک این محصولات با Dummen Orange هستیم.

طی چند هفته آینده، Dümmen Orange و Cacti Youngplants برای دستیابی به یک انتقال بی عیب و نقص برای مشتریان خود در اروپا و آمریکای شمالی تلاش خواهند کرد و این گروه محصول الهام بخش را قادر می سازد به رشد و شکوفایی خود ادامه دهد.

Pieter Koen، Cacti Youngplants: “ما دوست داریم شما را در غرفه شماره 410 خود در نمایشگاه Cultivate’23 در کلمبوس، اوهایو تابستان امسال ببینیم. در آنجا ما کل مجموعه ساکولنت، کاکتوس و شاخ و برگ خود را به شما نشان خواهیم داد.»منبع