Dümmen Orange در هفته Dianthus 2024 در کلمبیا انواع مختلفی را به نمایش می گذارددر طول هفته Dianthus 2024، همه پرورش دهندگان دور هم جمع شدند تا آخرین نوآوری ها را در مورد این محصول در کلمبیا از 11 تا 15 مارس نشان دهند. Dummen Orange بیش از 160 گونه را به نمایش گذاشت و نمایشگاهی با الهام از Pantone of the Year، Peach Fuzz+ ایجاد کرد تا نشان دهد چگونه میخک ها چگونه هستند. و dianthus Barbatus دارای تناژهای عالی برای تکمیل تمام گرایش های طراحی و رنگ هستند.

تیم Dümmen Orange می‌گوید: «واریته‌هایی مانند Red Moon+، Nezuko+، Bridal Damascus+، Sarah+، Lucy و Cuddle ستاره‌های دسته استاندارد بودند و در سمت اسپری، Cherry Blossom+، Heldon+، و Whisper+ مورد علاقه‌ی پرورش‌دهندگان بودند».

به گفته این پرورش دهنده، علاقه بیشتر تولیدکنندگان و خریداران برای امتحان رنگ های جدید و متفاوت مانند رنگ های قدیمی، ترا و رنگ ها با Novia+، Caramel Cowboy، Wine Cover و Lucia Apricot وجود دارد. با کاوش در طیف وسیعی از بافت ها و شکل هایی که این محصول ارائه می دهد، هدف آنها درک نیازهای جدید بازار و نسل های جوان است.

این پرورش دهنده می افزاید: “Dianthus Barbatus نیز یکی از شرط بندی های بزرگی است که بازار در حال انجام آن است. خط Barberatus دارای اشکال منحصر به فرد و سرهای بزرگ است که آنها را به گل های عالی برای استفاده به عنوان نقطه کانونی یا پرکننده روی دسته گل ها و دسته های مصرفی تبدیل می کند. و طرح های گل. رنگ های بهبود یافته آنها برای ایجاد تمایز در برنامه های تجاری با انواعی مانند Barberatus Paradise+، Fancy Burgundy، و Star+ جذاب هستند.”

Dümmen Orange ویدیویی از هفته Dianthus 2024 به اشتراک گذاشته است.

برای اطلاعات بیشتر:
دومن نارنجی
www.dummenorange.com

تاریخ انتشار:

منبع