Dummen Orange در مسیر با گواهی پایداری


از چپ به راست: Hugo Noordhoek Hegt (مدیر عامل، Dümmen Orange)، Maik Mandemaker (مدیر منطقه، MPS)، Jan Nelißen (MD و مدیر مکان Rheinberg، Dümmen Orange)، و Arthij van der Veer (مدیر منطقه، MPS).

Maik Mandemaker: “MPS متعهد است که بخش باغبانی جهانی را پایدارتر کند. خوب است ببینیم که Dummen Orange استانداردهای یکسانی را اعمال می کند و الزامات سختگیرانه ای را از نظر محیط زیست، قابلیت ردیابی، ایمنی، بهداشت و شرایط اجتماعی در تمام سایت های خود در سراسر جهان اعمال می کند. این ما را قادر می سازد تا برای دستیابی به یک بخش باغبانی شفاف و قابل اندازه گیری با هم کار کنیم. آرتیج ون در ویر می افزاید: «ما ابزارهای نوآورانه و استانداردهای صدور گواهینامه را توسعه می دهیم. استانداردهای MPS در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و در لبه برش صنعت باغبانی قرار دارند.

در IPM در اسن، Hugo Noordhoek Hegt، مدیر عامل Dummen Orange، گواهی MPS-SQ را برای سایت تولید خود در Rheinberg، آلمان، توسط مدیران منطقه MPS Arthij van der Veer و Maik Mandemaker دریافت کرد. این امر راینبرگ را به یکی از پنج سایت خود تبدیل می کند که سال گذشته به طور کامل گواهینامه دریافت کرده است. شرکت‌های Dümmen Orange در اوگاندا و گواتمالا نیز گواهی MPS-SQ را به گواهی‌های MPS-ABC و MPS-GAP موجود خود اضافه کرده‌اند و بنابراین دارای گواهینامه MPS کامل هستند. سایت تولید در Embu، کنیا، در سال 2022 گواهی KFC را دریافت کرد. گواهی شورای گل کنیا استاندارد گواهینامه پایداری است که در کنیا استفاده می شود و با MPS-SQ قابل مقایسه است.

از جمله موارد دیگر، MPS استانداردهای گواهی MPS-ABC، MPS-GAP و MPS-Socially Qualified (SQ) را ارائه می دهد. MPS-ABC یک ابزار نظارتی است که به شرکت ها کمک می کند تا تنظیمات لازم را برای کاهش اثرات زیست محیطی خود انجام دهند. MPS-GAP یک گواهی ورود است که امکان تحویل به خرده فروشان بین المللی را فراهم می کند. با این گواهی، Dummen Orange با الزامات در زمینه هایی مانند قابلیت ردیابی، محیط زیست، محصولات حفاظت از محصول و روش های فراخوان مطابقت دارد. گواهی MPS-SQ شرایط کاری را پوشش می دهد و تا حدی بر اساس استانداردهای سازمان بین المللی کار سازمان ملل متحد (ILO) است. Dummen Orange با این گواهی نشان می دهد که الزامات بین المللی در زمینه بهداشت و ایمنی را برآورده می کند.

Hugo Noordhoek Hegt می گوید: «مسئولیت در قبال مردم و محیط زیست یکی از ارزش های اصلی شرکت ما است. از این نقطه شروع، ما یک دستور کار پایداری بلندپروازانه برای Dummen Orange طراحی کرده ایم که سه حوزه کانونی را پوشش می دهد: محیط زیست، توسعه اجتماعی و فناوری. اهداف شفاف گواهی بخشی از این استراتژی است. این برای اندازه گیری و شفاف سازی تلاش های ما مهم است.»

برای اطلاعات بیشتر:
دومن نارنجی
www.dummenorange.comمنبع

پرورش دهنده و تکثیر کننده Dummen Orange در مسیر دریافت گواهینامه پایداری برای سایت های تولیدی خود در سراسر جهان است. سال گذشته پنج سایت در چهار کشور به لیست شرکت های دارای گواهینامه کامل اضافه شدند. Dümmen Orange می‌خواهد تا تاریخ 1 ژانویه 2025 تمام سایت‌های تولیدی خود به طور کامل مطابق با استانداردهای ابتکار پایداری گل‌کاری (FSI) تایید شوند و برای دستیابی به این امر از گواهینامه MPS مورد قبول صنعت استفاده می‌کند. Dummen Orange انتظار دارد بتواند فرآیند صدور گواهینامه را قبل از پایان مهلت تکمیل کند.