CFAES افتتاح گلخانه بی نظیر آینده را جشن می گیرد

اعضای حاضر در مراسم عبارتند از رجینالد ویلکینسون، آلن استاکمایستر، و الیزابت هارش، متولیان دانشگاه. اعضای سنای اوهایو، استفانی کونز، باب هکت، اندرو برنر، و رئیس سنا مت هافمن. اعضای مجلس اوهایو، آلیسون روسو، دیوید لیلند، و رئیس باب کاپ؛ و همچنین نمایندگانی از Nationwide و JobsOhio.

گری پیرزینسکی، معاون تحقیقات و تحصیلات تکمیلی CFAES و مدیر ایستگاه آزمایش کشاورزی اوهایو، گفت: CEARC به ویژه منحصر به فرد است زیرا هم به عنوان یک مرکز تحقیقاتی و هم به عنوان یک آزمایشگاه آموزشی عمل می کند. این مدل منحصر به فرد به ما کمک می کند تا به دانش آموزان، صنعت کشاورزی و سایر ذینفعان خدمت کنیم. فرصت ها بی پایان هستند.»

دین کرس گفت: «این تسهیلات تمرکز ما را بر رویکردهای مبتنی بر فناوری در کشاورزی، که برای رویارویی با چالش‌های فزاینده برای تولید و پایداری ضروری هستند، ادامه می‌دهد. این تسهیلات مزایای اجتماعی فراتر از تولید مواد غذایی، از جمله فرصت‌هایی برای بررسی کامل‌تر ارتباطات با سلامت، آب و هوا و سایر مناطق حیاتی که سیستم غذایی ما با چالش‌هایی مواجه است، فراهم می‌کند.»

در واقع، تعهد و تخصص CFAES در CEA منجر به ایجاد فرصتی با Voyager Space برای ایجاد پارک علمی جورج واشنگتن کارور، اولین پارک علمی اختصاص داده شده به تحقیقات فضایی شد. بخش‌هایی از این تحقیق شامل رشد مواد غذایی با گرانش صفر تا کم در یک ایستگاه فضایی تجاری در مدار پایین زمین است، محیطی که به همه چیزهایی که گیاهان برای رشد نیاز دارند متکی است.

علاوه بر این، CEARC خانه یک پروژه تحقیق و توسعه خواهد بود که توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده تامین می شود تا به تولیدکنندگان گلخانه ای کمک کند تا با استفاده از داده های بلادرنگ و فرآیندهای بهینه سازی آب و هوا، ایده آل ترین محیط رشد را ایجاد کنند.

برای اطلاعات بیشتر:
دانشگاه ایالتی اوهایو
www.osu.edu

کریستینا ام. جانسون، رئیس دانشگاه ایالتی اوهایو، هیئت امنای ایالت اوهایو، و چندین مقام منتخب به کاتان آ. کرس، معاون مدیریت کشاورزی ایالت اوهایو و رئیس کالج علوم غذا، کشاورزی و محیط زیست (CFAES) پیوستند. در جشن تکمیل یک مجتمع تحقیقاتی گلخانه ای جدید که امید می رود دانشگاه، ایالت اوهایو و کل آمریکای شمالی را به خط مقدم کشاورزی محیط زیست کنترل شده (CEA) برساند.منبع

مجتمع تحقیقاتی کشاورزی محیط کنترل شده (CEARC) از فناوری نوظهور برای انجام تحقیقات و کنترل عوامل محیطی مانند نور، رطوبت، دما و مواد مغذی استفاده می کند که منجر به طولانی شدن فصل رشد، کاهش ضایعات و محصولات با کیفیت بیشتر می شود. این مجموعه همچنین CFAES را قادر می سازد تا برنامه های خود را برای آماده سازی نیروی کار آینده و ایجاد خط لوله ای از تولیدکنندگان با تجربه CEA گسترش دهد. این گلخانه بخشی از آزمایشگاه منابع طبیعی و کشاورزی واترمن CFAES است، یک مرکز منحصر به فرد که به عنوان مرکز دانشگاهی برای آموزش، تحقیق و مشارکت جامعه عمل می کند.