Anton Paardekooper – In Memoriam

ما قبلاً دلتنگ تو هستیم، آنتون، و تمام تلاش خود را برای پرورش و رشد بذرهایی که کاشته ای انجام خواهیم داد.

با درگذشت آنتون، اکنون زمان پذیرش واقعیت و غم از دست دادن دوست، مربی و مدیرعامل عزیزمان فرا رسیده است. به عنوان یک شرکت، ما بسیار دوست داریم میراث آنتون را با حمایت شما ادامه دهیم. منکو دروس، یکی از اعضای هیئت مشاوران، به عنوان مدیرعامل موقت منصوب شد.

ما هنوز در ناباوری هستیم زیرا اکنون نه تنها قلب و مغز شرکت خود را از دست داده ایم، بلکه یک همکار بسیار محترم، یک دوست عزیز و بالاتر از همه، یک انسان شگفت انگیز را نیز از دست داده ایم. افکار و عمیق ترین تسلیت های ما به همه خانواده و دوستان او است که دلتنگ رویکرد واقعاً دوست داشتنی، خوش بینانه و پرشور او به زندگی خواهند شد.

تیم BBBLS

ما می‌دانیم که این خبر فوق‌العاده غم‌انگیز ممکن است برای شما شوک‌کننده باشد – برای ما هم همینطور بود.

با اندوه عمیق در قلب ما است که شما را از درگذشت ناگهانی مدیر عامل و بنیانگذار خود، آنتون پاردکوپر، که در 27 دسامبر 2022 درگذشت، مطلع می کنیم.

آنتون از زمان پیوستن به شرکت در سال 2012، BBBLS را رشد داده است، و در سال 2014 به عنوان مدیر عامل شرکت کرد. برای بیش از نه سال، دانش، پشتکار و شخصیت گرم او برای موفقیت BBBLS ضروری بوده است. آنتون که در قلب یک مهندس بود، همچنان عاشق کار بر روی توسعه و بهبود بیشتر فناوری گلخانه ما بود. و ما دوست داشتیم با او کار کنیم، زیرا او می‌توانست به تک تک ما هر روز انگیزه و الهام بخشد.

اگر می خواهید با خانواده آنتون یا BBBLS تماس بگیرید، لطفاً از طریق [email protected] ایمیلی برای ما ارسال کنید یا هر نامه فیزیکی را به دفتر ما (Saturnusstraat 14, 2516 AH, Hague, The Netherlands) ارسال کنید تا بتوانیم بسته بندی کنیم. همدردی شما و تحویل آنها به خانواده آنتون.منبع