Albin Hagstrom & Son به طور رسمی تولید کریسمس را برای فصل تعطیلات 2022 آغاز می کند


Albin Hagstrom & Son اعلام کرد که تولید محصول کریسمس برای فصل تعطیلات 2022 آنها به طور رسمی آغاز شده است. هر ساله صدها تاج گل دست ساز و تزئینات دیگر، هزاران پا گلدسته های دست بسته، و ساقه های بی شماری از گیاهان همیشه سبز فله، از جمله مگنولیا، به علاوه انواع مختلف سرو، سرو و کاج، که به خاطر زیبایی و طول عمرش شناخته شده است. در مزارع خود در پیرسون، فلوریدا تولید می‌شوند و برای کسانی که از اواسط اکتبر تا پایان دسامبر آن را تحسین می‌کنند، شادی کریسمس را به ارمغان می‌آورند.

طرح‌های گل‌های تعطیلات، از جمله مواردی مانند چیدمان، درختان زنده و بریده شده روی میز، تاج گل، گلدسته‌ها و موارد دیگر، در سال 2022 بیش از هر زمان دیگری محبوب خواهند شد، همانطور که در ویژگی تعطیلات سالانه توسط Florists’ Review، یک نشریه برجسته صنعت گل اشاره شده است. .

ما بسیار هیجان زده هستیم که تولید کریسمس 2022 خود را آغاز کنیم. از شور و هیجانی که در پاییز با مگنولیا ما اتفاق می‌افتد، به‌علاوه همه گیاهان همیشه سبز زمستانی ما به زودی وارد می‌شوند، این فصل بزرگ خواهد بود. اریک هاگستروم، مالک نسل چهارم و مدیر کل Albin Hagstrom & Son، می گوید: مردم امسال آماده اند تا شادی تعطیلات را پخش کنند. امسال، Albin Hagstrom & Son از گل‌فروشان، عمده‌فروشان، خرده‌فروشان و اعضای عمومی دعوت می‌کند تا سنت #کریسمس جنوبی را با مجموعه‌ای از محصولات تعطیلات خود، علاوه بر نزدیک به 60 محصول سبز در طول سال، جشن بگیرند. بار دیگر، در این فصل، سفارش آنلاین آسان و راحت نیز در دسترس است.

تاج گل ها به صورت آنلاین در هشت ترکیب محبوب سبزی، به علاوه چندین گزینه سفارشی در اشکال و اندازه های مختلف در دسترس هستند. گلدسته‌ها که در 25 فوت به فروش می‌رسند، در شش ترکیب محبوب به اضافه یک گزینه سفارشی موجود هستند. همچنین تکه‌های درب، میزهای مرکزی و مجموعه حلقه‌های شمع نیز موجود است که هر کدام به صورت سفارشی ساخته می‌شوند. برای کسانی که به دنبال اضافه کردن رنگ #کریسمس جنوبی به طرح‌های گل‌های خود هستند، دسته‌های انبوه مگنولیا و گیاهان همیشه سبز جنوبی نیز در دسترس هستند، از جمله انواعی مانند آربورویتا، سدر بلوبری، یاقوت کبود کارولینا، سدر نوک طلایی، سرو سبز لیلاند و لیلاند متنوع. سرو، هم در جعبه های فول و هم جعبه های مختلط.

مانند همیشه، همه سفارش‌های آنلاین از Albin Hagstrom & Son شامل ارسال رایگان مستقیم به درب منزل یا گیرنده هدیه در هر نقطه از ایالات متحده از طریق FedEx است، بدون نیاز به حداقل سفارش. قیمت عمده فروشی نیز برای کسانی که واجد شرایط سفارش های بزرگ هستند که از طریق خط حمل و نقل یخچال دار ارسال می شوند، در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر:
آلبین هاگستروم
www.albin-hagstrom.comمنبع