AdeptAg شبکه پشتیبانی آمریکای شمالی را معرفی کرد

برای اطلاعات بیشتر:
AdeptAg
300 Creekside Drive
اوبرلین، OH 44074
تلفن: 1-800-354-3750
adeptag.comمنبع

AdeptAg شبکه پشتیبانی آمریکای شمالی (NASN) خود را تأسیس کرده است. هدف NASN ارائه پشتیبانی سریع و 24/7 به مناطق جغرافیایی کلیدی است که در آن کشاورزان در حال سرمایه گذاری در سیستم های الکتریکی و کنترل آب و هوا و همچنین راه حل های آبیاری و اتوماسیون هستند.

پلت فرم AdeptAg متشکل از تامین کنندگان صنعت آمریکای شمالی مانند AgriNomix Automation Solutions، Bellpark Automation Solutions، Plantech Control Solutions و Zwart Irrigation Solutions است. تیم AdeptAg می‌گوید: «چهار کسب‌وکار مجموعا بیش از 150 سال تجربه در ارائه و حمایت از راه‌حل‌ها برای پرورش دهندگان تاک و سبزیجات، پرورش‌دهندگان زینتی، پرورش دهندگان شاهدانه، شرکت‌های بزرگ دارویی دارویی و مؤسسات عمومی دارند». اکنون، تمام دفاتر AdeptAg به عنوان ستون فقرات توسعه در سراسر آمریکای شمالی عمل خواهند کرد.

Graeme Dergousoff گفت: “ما در نقطه عطف تولیدکنندگان CEA در آمریکای شمالی هستیم و یک ساختار پشتیبانی جدید برای جایگزینی فرآیند منسوخ شده فراخوانی شرکت های مختلف برای پشتیبانی از هر زیر سیستم یا فرآیند در تاسیسات ضروری است.” معاون فروش و پشتیبانی پس از فروش در AdeptAg و مدیر کل Bellpark Horticulture. “تولیدکنندگان CEA انتظار بیشتری دارند و آن را با NASN ما پیدا خواهند کرد. ما آماده هستیم تا از تولیدکنندگانی که عملیات چند سایتی یا تک سایتی را انجام می دهند، بدون توجه به محصول تولید شده، حمایت کنیم.”