30 بهترین کتاب برای کودکان 2 تا 10 ساله برای مطالعه بهترین یاب

30 بهترین کتاب برای کودکان 2 تا 10 ساله برای مطالعه بهترین یاب

لوییس یک نابغه بود که باعث شد حیوانات حرف بزنند و یک ماجراجویی شوالیه‌ای تاثیرگذار را برای کودکان و نوجوانان خلق نماید. اپلیکیشن کتابراه امکان دانلود کتاب رایگان را برای کاربران خود در نظر گرفته است و شما می‌توانید از کتاب‌های داستان کودک رایگان این سایت استفاده کنید. اگر به داستان کودک مذهبی و آموزندهعلاقه دارید، دانلود رایگان کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده را در اولویت کار خود قرار دهید تا فرزندتان با مفاهیمی مانند انفاق و بخشش آشنا اپلیکیشن فراکتاب شود. مجموعه کتاب‌های Backpack نوشته Mario Herrera از اساتید شناخته شده آموزش زبان انگلیسی به‌ویژه در رده سنی کودکان و نوجوانان است.

  • این کتاب به گونه‌ای طراحی شده است که برای کودک بسیار جذاب است و از خواندن آن لذت می‌برد.کتاب آماده سازی کودکان برای پیش دبستانی فرزنذ شما را با رنگ‌ها، اشکال، اعداد پایه و ساخت کار دستی آشنا می‌کند.
  • این داستان فوق العاده به زبان روانی نوشته شده است و احساسات شما را از همان ابتدا درگیر خود می‌کند؛ یک عنوان فریبنده که ذهن‌تان را به خود جلب…
  • کودک ۳ ساله شما با این کتاب یاد می‌گیرد که مطالعه و کتابخوانی چقدر می‌تواند لذت‌بخش باشد.
  • در هر صفحه از کتاب یک شعر معماگونه در وصف یک میوه،حیوان، سبزیجات، مشاغل و غیره سروده شده و کودک باید در انتهای شعر به فراخور موضوع نام را حدس بزند.
  • در این کتاب در خصوص تاریخ حضور دوزیستان بر روی زمین، ویژگی های زیست شناختی این گروه از جانوران، رنگ ها و نقش های دوزیستان، روش های دفاعی آنها در برابر شکارچیان و نقش آب بر چرخه زندگی دوزیستان و …

این کتاب برای رده‌ی سنی ۷ تا ۱۲ سال در نظر گرفته شده و توسط انتشارات «پرتقال» به چاپ رسیده است. این نکته را در نظر داشته باشید که کتاب‌ها فکر و اندیشه‌ی کودک شما را تغذیه می‌کنند پس باید در این بخش با کیفیت‌ها را تهیه کنید. گرچه می‌گویند که در دوران کودکی به بچه‌ها فشار نیاورید که مطالب زیادی را بیاموزند اما این بدین معنی نیست که از آموزش کودکانمان غافل شویم چرا که مطالبی را که کودکان در دورهٔ کودکی می‌آموزند در ذهنشان حک شده و به سختی فراموش خواهند کرد. زیرا قصه گویی به قدری قدرتمند است که کودک خود کاملاً کل ماجرا را درک می کند. تابستان دیوانه جلد اول مجموعه داستان کوتاه خواهران گیتار است و جلد دوم این مجموعه نیز برنده جایزه دادگاه کینگ اسکات کینگ شد. این کتاب شامل جایزه اسکات اودل 2011 ، جایزه کورتا اسکات کینگ 2011 ، جایزه یادبود جودی لوپز 2011 برای ادبیات کودکان و نامزد جایزه نیوبری 2011 است.

کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب

خرید کتاب داستان کودک و نوجوان، داستان و آموزش زبان و رنگ آمیزی از موضوعات بخش کودک میباشد که شامل انواع کتاب داستان ، کتاب آموزشی ، کتاب دایرة المعارف ، کتاب اطلاعات عمومی ، کتاب آموزش زبان کودکان و … میشود. کارشناسان پژوهشی سایت، انتخاب و خرید کتاب های داستانی را برای خانواده‌ ها و مدارس آسان کرده‌اند. بدین شیوه ابتدا کتاب‌ها بررسی شده و پس از انتخاب کتاب ‌های با کیفیت؛ به این سایت افزوده می‌شوند و در اختیار همگان قرار می‌گیرند.

دانلود کتاب محمدمهدی و خال خالی

والدین با خواندن این کتاب برای فرزند خود، به او می‌آموزند که هر فصل، نشانه‌ها، رنگ‌ها و زیبایی‌های خاص خود را دارد. کتاب بچرخون و بگردون فصل‌ها به عنوان بهترین کتاب برای کودک ۳ ساله است که در آن کودکان با شعرهای کوتاه با فصل‌های مختلف آشنا می‌شوند. ریتم دلنشین این شعرها نقش مهمی در پرورش هوش و ذهن فرزند شما خواهد داشت و موجب می‌شود تا کتابخوانی برای او لذت‌بخش و آسان باشد. کتاب شیمو از بهترین کتاب‌های شعر ناصر کشاورز در مورد موش کوچولویی به نام شیو است که در قالب شعر، به خردسالان مفاهیم و ارزش‌‌ها و آداب معاشرت، مشاغل و … را می‌آموزد.

تم‌های داستان‌های او بسیار گسترده با حس حیرت انگیز ممکن بودن هستند. داستان او در «نور‌های شمالی» مسحور کننده بوده و در لیرا بلاکوا او یک زن قهرمان را به یکباره دوست داشتنی، چابک و توانمند می‌سازد. و در آخر این که اگر در خرید کتاب برای بچه‌ها گیج شده‌اید معمولا در پشت جلد کتاب، گزیده‌ای از متن نوشته می‌شود.