150 سال قدمت دارد و همچنان قوی است

Stuppy Greenhouse، Inc 150 سال فعالیت خود را جشن می گیرد. نه تنها این، بلکه در تمام این سال ها تحت مالکیت و اداره خانواده استاپی بوده است. این مدت زمان طولانی است، حتی در صنعت باغبانی، که در آن مشاغل خانوادگی چند نسلی رایج هستند. پنج نسل از Stuppys، که با Laurence Justinian (“LJ”) Stuppy در سال 1873 شروع شد، سکان هدایت شرکت را به دست گرفته اند و به طور پیوسته آن را به تجارت تولید گلخانه ای که امروزه معتبر است تبدیل کرده اند. Stuppy به عنوان یک کارفرمای 70 نفره که امروزه هزاران گلخانه در آمریکای شمالی ساخته است، همچنان نقش مهمی در صنعت گلخانه تجاری و آموزشی دارد.

مت استاپی، رئیس Stuppy Greenhouse می‌گوید یکی از مهم‌ترین کارهایی که فرانک انجام داد این بود که با Acme Engineering و Manufacturing در اوکلاهما ارتباط برقرار کرد و به خنک‌سازی تبخیری به صنعت گلخانه کمک کرد. او می گوید: «این یک تغییر بازی برای پرورش دهندگان بود. عمو فرانک طرفداران و پدهای آسپن را به کالیفرنیا می برد و شروع به فروش آنها در ایالت بالا و پایین می کرد. این ما را وارد تجارت عرضه گلخانه کرد.»

در همان زمان، این شرکت فرصتی برای توسعه خدمات ساخت گلخانه دید. استاپی می‌گوید که این یک توسعه طبیعی بود و یک نیاز حیاتی در صنعت را برطرف کرد. گلخانه‌ها با فناوری‌های پیچیده‌تر تخصصی‌تر می‌شدند. از یک طرف، پرورش دهندگانی که گلخانه های خود را می ساختند متوجه شدند ساخت و ساز توانایی اصلی آنها نیست و از طرف دیگر، اکثر شرکت های ساختمانی گلخانه ها را درک نمی کردند. این دانش به شرکت اجازه داد تا شکاف را در بخش دیگری از بازار پر کند: گلخانه های آموزشی. Stuppy Greenhouse ارائه‌دهنده پیشرو گلخانه برای مدارس و دانشگاه‌ها است، به این معنی که شرکت اصلی گلخانه‌ای است که محیط‌های رو به رشدی را فراهم می‌کند که نسل بعدی پرورش‌دهندگان را پرورش می‌دهد، چه دانش‌آموزان دبیرستانی که اصول باغبانی را یاد می‌گیرند یا دانش‌آموزان دانشگاه‌های پیشرو که در حال آزمایش پیشرفته‌ترین صنعت هستند. راه حل ها

در سال 2007، مت پسر جیم رئیس جمهور شد و خانواده تصمیم به فروش عمده فروشی گل گرفتند. استاپی می‌گوید: «حمل‌ونقل تغییر کرده بود، وقتی خواربارفروشی‌ها درگیر شدند، توزیع تغییر کرد، و ما تازه تصمیم گرفتیم که زمان خروج فرا رسیده است.

اما جالب‌تر این است که چگونه استاپی در تجارت باقی ماند. هر نسل باید تصمیمات کلیدی در مورد اینکه چه جهتی را برای شرکت در پیش بگیرد – یا دیگر در پیش نگیرد – بگیرد. لارنس جاستینیان (“LJ”) استاپی یک گزارشگر دادگاه و پرورش دهنده گل سرگرمی در سنت جوزف، میسوری بود، زمانی که تصمیم گرفت به طور تمام وقت گل بکارد و بفروشد. پسران او، فرانسیس خاویر (“FX”) و جان استاپی، کسب و کار را ادامه دادند و آن را به توزیع عمده فروشی گسترش دادند و روبان، گلدان و سایر لوازم گل را به گلفروش ها فروختند. جان در سال 1918 در اپیدمی آنفولانزا درگذشت. در سال 1922، FX پس از تأسیس شرکت تامین استاپی در کانزاس سیتی به طور غیرمنتظره ای درگذشت. پسرش جورج در سال 1937 ریاست جمهوری را بر عهده گرفت و برادرش فرانک مدت کوتاهی پس از آن به او پیوست.

انطباق با تغییرات صنعت
جیم پسر جورج در سال 1971 وارد این تجارت شد و در سال 1975 رئیس و مدیرعامل شد. این شرکت در دهه 1970 از کشت گلخانه ای خارج شد و فروشگاه خرده فروشی گل در سنت جوزف در سال 1980 فروخته شد و به جیم استاپی اجازه داد تا روی توزیع عمده گل و گلخانه تمرکز کند. تولید.

از طریق رهبری کارآفرینی فرانک، این شرکت اولین ساختار گلخانه ای خود را ساخت. تولید گلخانه ای به عنوان یک فرصت رو به رشد در نظر گرفته شد و Stuppy به گسترش و انطباق خطوط گلخانه ای خود ادامه داد.

استاپی می‌گوید: «با تجربه شرکت خود به‌عنوان تولیدکنندگان و تولیدکنندگان، می‌توانیم به شناسایی نیازهای مشتریان و سفارشی کردن گلخانه برای فناوری مورد نیازشان کمک کنیم و آن را به درستی بسازیم». نکته خوب در مورد 150 سال فعالیت در تجارت این است که می‌توانیم به گذشته نگاه کنیم و ببینیم که شرکت در چه مسیری قرار گرفته یا با روندها و فناوری‌های مختلف بازار تغییر کرده است. ما به این کار ادامه می دهیم، به همین دلیل است که محصولات گرمایشی و محصولات سیستم رشدی را توسعه داده ایم که می دانیم برای پرورش دهنده موفق خواهند بود. ما به تنوع بخشیدن به سایر حوزه های کشاورزی با محیط کنترل شده ادامه خواهیم داد و در موفقیت صنعت گلخانه ای نقش خواهیم داشت.»منبع