10 داستان «پرورش‌کنندگان در کانون توجه» در سال 2022

به مدت 27 سال، Rosaprima روی کشت و نگهداری مجموعه ای از گل های رز منحصربفرد تمرکز کرده است و به بزرگترین تولید کننده گل رز برتر اکوادور تبدیل شده است. با این حال، پس از تقریباً سه دهه، آنها تصمیم گرفتند که دامنه محصولات خود را ابتدا با ranunculus و اکنون با شقایق ها گسترش دهند. در IFTF در Vijfhuizen، هلند، اوایل این ماه، آنها قبلا آنها را ارائه کردند، اما سفر و روند افزودن این گل جدید به مجموعه آنها چگونه بود؟ میشل جیباجا از Rosaprima توضیح می دهد.منبع

در طول مسابقه واریته‌های برجسته SAF 2022، دو تا از سه گل رز برتر «بهترین در کلاس» توسط Groflowers، یک شرکت کلمبیایی رشد کردند. و آنها به ویژه به برنده شدن این جوایز افتخار می کنند زیرا تا آنجا که می دانند تنها گل رز در منطقه Antioquia کلمبیا هستند که گل های رز خود را در ارتفاع 2400 متری پرورش می دهند. اما چگونه همه چیز شروع شد و چگونه گل رز خود را پرورش دادند؟ جیمی رویز، رئیس شرکت، در این مقاله آن را توضیح می دهد.

در زمانی که تورم، کمبود نیروی کار، کمبود مواد، قوانین انتشار کربن، هزینه برق، قیمت تمام شده کالا و غیره، پرورش دهنده بودن را سخت می کند، مهد کودک ماشین سبز راهی برای رشد پیدا کرده است.