گل ها با طراحی چشمگیر نشان داده شده اند

نمایشگاه بین المللی باغبانی 2024 چنگدو در چنگدو، استان سیچوان، چین برگزار شده است. این نمایشگاه از 6 فروردین آغاز شده و تا 7 مهرماه به مدت 186 روز ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه از یک مکان اصلی و چهار مکان فرعی تشکیل شده است. در 1 ژوئن، نمایندگان رسانه های کشورهای AIPH از نمایشگاه بازدید کردند.

چنگدو یک منطقه مهم تولید و مصرف گل در سطح ملی است، منطقه کاشت گل بیش از 1.13 میلیون هکتار را پوشش می دهد و 12 میلیارد RMB ارزش دارد. این نمایشگاه فرصتی برای تقویت برند چنگدو در صنعت گل‌کاری است.

در محل اصلی، بیش از 100 باغ در فضای باز با عناصر طراحی مختلف وجود دارد. در عرصه بین المللی، ما می توانیم باغ هایی از فرانسه، ایتالیا، ایالات متحده، پاکستان، ژاپن، تایلند، مصر و سودان را مشاهده کنیم. در محوطه داخلی، باغ پکن، باغ شانگهای، باغ کونمینگ و باغ های نانجینگ باغ های مختلف شهری را ارائه می دهند که با گل های شهری و عناصر محلی طراحی شده اند.

همچنین برخی از شرکت ها با غرفه در فضای باز وجود دارند. به عنوان مثال، Syngenta گل آفتابگردان و آنتی رینوم جدید خود را به همراه برخی عناصر هلندی مانند آسیاب های بادی و کلوخ نشان می دهد. میلند از فرانسه گل های رز خود را به نمایش می گذارد و دانزیگر از اسرائیل گل اطلسی را ارائه می دهد. ساکاتا با مساحت 1058 متر مربع جدیدترین نوآوری های گل را به نمایش می گذارد.

فروش آنلاین در چین بسیار رایج است، مصرف کنندگان، به ویژه جوانان، ترجیح می دهند محصولات را به صورت آنلاین خریداری کنند. این موضوع در صنعت گل و گیاه نیز صادق است. در باغ اسپرینگ می‌توانیم دو جوان را ببینیم که سعی می‌کنند به فروش آنلاین گل ادریسی بپردازند. رنگ ها، طول ساقه، منطقه رشد، تنوع و تمام اطلاعات به صورت آنلاین به طور کاملا واضح به اشتراک گذاشته شده است. گاهی اوقات، یک اینفلوئنسر یک محصول یا یک برند را تبلیغ می کند.

به جز گل ها، چنگدو به خاطر فرهنگ بونسای خود نیز مشهور است. درختان با انواع خاصی طراحی می شوند.

در چهار مکان دیگر، مردم می توانند مزارع زغال اخته، بامبو، و حتی برخی از تجهیزات کشاورزی برای تولید در فضای باز را ببینند.

منبع