گلفروش دسته گل روز پدر را عرضه می کندیک گلفروش آنلاین یک دسته گل سالم برای روز پدر که توسط کودکان طراحی شده است راه اندازی کرده است. روز یکشنبه 16 ژوئن، بسیاری از پدران، پدربزرگ ها، عموها، ناپدری ها و دیگر شخصیت های پدری در روزی بیدار می شوند که آنها را جشن می گیرد و به آنها احترام می گذارد. آنها ممکن است یک صبحانه کامل انگلیسی را که توسط عزیزانشان تازه پخته شده است یا یک لیوان سفارشی برای بزرگترین پدر دنیا دریافت کنند.

در حالی که بسیاری از هدایا معمولاً با روز پدر مرتبط هستند، گل ها جزو محبوب ترین ها نیستند، تنها 17 درصد از کسانی که قصد خرید هدیه برای شخصیت پدر خود را دارند می گویند که یک دسته گل در نظر می گیرند.

آرنا فلاورز می خواست آن را تغییر دهد و در تلاشی برای عادی سازی گل دادن به مردان، از 1000 کودک بین 6 تا 14 سال خواستند تا طرح دسته گل خود را ایجاد کنند.

از هر کودک خواسته شد که از بین 20 گل، سه گل را انتخاب کند. برنده مشخص از رزهای زرد تشکیل شده بود که توسط بیش از یک چهارم (28 درصد) از کودکان انتخاب شده بود، پس از آن کمپانولای سفید (22 درصد) و گل های داوودی سفید انتخاب شدند. (21 درصد)، که به خوبی با کلماتیس یاس بنفش (19 درصد) و ورونیکا بنفش (17 درصد) ترکیب شده اند.

در indy100.com بیشتر بخوانید

تاریخ انتشار:

منبع