گلخانه حشیش مونتاژ نشده فروخته نشده باقی می ماند

گلخانه ونلو شیشه ای 6.88 هکتاری که هرگز مونتاژ نشده است. این همان چیزی است که یک آگهی قابل توجه در یک سایت حراجی ایالات متحده در ماه ژانویه خوانده شد. در ادامه آگهی آمده است: «در دسترس بودن تأسیسات نیویورک که قبلاً متعلق به یک بازیگر اصلی در صنعت حشیش کانادا بود، از یک چرخش غیرمنتظره در چشم‌انداز مالی ناشی می‌شود». این گلخانه مهندسی هلندی که در اصل بیش از 18 میلیون دلار ارزش داشت، برای فروش در نیویورک با قیمت 7,358,352 یورو در دسترس قرار گرفت، اما تاکنون فروخته نشده باقی مانده است.


گلخانه از بالا

این گلخانه که قبلاً برای استفاده توسط یک شرکت بزرگ حشیش کانادا در نظر گرفته شده بود، مونتاژ نشده باقی می ماند و در شمال شرقی ذخیره می شود و آماده ارسال و نصب فوری است. هنوز بسته بندی شده، گلخانه نو است. فازهای 1 و 2 ساخته شد، اما شرکت با مشکلات مالی مواجه شد. فاز سوم هرگز مورد استفاده قرار نگرفت، بسته بندی نشد و یا ساخته نشد. مواد جدید استفاده نشده به فروش می رسد. فروش شامل کلیه مصالح ضروری می باشد، اگرچه هزینه های اضافی برای ساخت، عوارض واردات و سایر هزینه ها پوشش داده نمی شود.


نمای جانبی گلخانه

کریس لانگ، موسس و مدیرعامل SecondBloom Auctions، تسهیل کننده مزایده گفت: “سرمایه گذاری در این گلخانه به معنای پذیرش کارایی و پایداری در کشاورزی است. خریداران از صرفه جویی قابل توجهی در هزینه مواد و مشوق های مالیاتی بهره مند خواهند شد که با طرحی که هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد تکمیل می شود.” فروش گلخانه، زمانی که تسهیلات در دسترس قرار گرفت.

خریداران بالقوه می توانند گلخانه را بررسی کرده و مدل عملیاتی مشابهی را مشاهده کنند که قابلیت های آن را نشان می دهد.

این گلخانه 300000 فوت مربع ظرفیت دارد که فضای کافی را برای طیف وسیعی از فعالیت های کشاورزی فراهم می کند. این دستگاه مجهز به فناوری پیشرفته شیشه ای است که دارای 330000 فوت مربع شیشه پراکنده است که برای انتقال نور عالی بهینه شده است که برای رشد مطلوب گیاه ضروری است. علاوه بر این، گلخانه حاوی پانل های پلی کربنات عایق شده است که 120000 فوت مربع را پوشش می دهد.

از نظر بهره وری انرژی، گلخانه با 30000 فوت مربع پانل های سقف فلزی عایق بندی شده به روز شده است که به افزایش اقدامات صرفه جویی در انرژی کمک می کند. برای اطمینان از یک محیط کنترل شده و بهینه برای کشت، گلخانه مجهز به سیستم های کنترل محیطی است. این شامل دارایی های اضافی به ارزش بیش از 350000 دلار است، مانند Gavita Grow Lights.

برای مشاهده پیشنهاد، که حاوی اطلاعات دقیق و دستورالعمل های مناقصه است، اینجا را کلیک کنید.

منبع