چرا تجارت برای یک گل فروشی محلی شکوفا شده است؟ساکنان وست کامبریا که می دانند اعضای یک باشگاه انحصاری هستند. فقط کسانی که در شعاع 20 مایلی لو کلیفتون، بین کاکرموث و ورکینگتون قرار دارند، می توانند دسته گل های نفیس رشد و ایجاد شده در مزرعه گل کامبرلند را خریداری کنند – مگر اینکه شما ازدواج در شهرستان یا بازدید از مزرعه گل شخصا.

هریت اسمیتسون، موسس و مالک این کسب و کار، مفتخر است که این خدمات را برای مردم محلی ارائه می کند. از زمانی که کسب و کار در فوریه 2018 راه اندازی شد، اخلاق مزرعه گل کامبرلند همیشه این بوده است که برای ساکنان کامبریا لذت ببرد. هریت گفت: “توانایی ارائه گل برای منطقه ما بسیار مهم است؛ من عنصر اشتراک گذاری و اینکه مردم به آنها هدیه می دهند و لذتی که مردم هنگام دریافت آنها به دست می آورند را دوست دارم. من عاشق رنگ هستم و لذتی را که گل ها به ارمغان می آورند را دوست دارم.” .

هریت در زمینی که رشد گل‌ها به زودی از سبزیجات پیشی گرفت، وقتی شروع به فروش برخی از گل‌هایش کرد، متوجه شد که این تجارت «پا» دارد. یک سال بعد او و همسرش مارتین شش هکتار مرتع و جنگل‌های نزدیک خانه‌شان خریدند. در حال حاضر از یک هکتار برای گل و نیم جریب برای شاخ و برگ استفاده می کنند تا بتوانند با استفاده از تمام فضای سبز خود دسته گل بسازند. از ماه مارس تا پایان اکتبر این زمین پر از باغ های روستایی مورد علاقه است، از شقایق و لاله گرفته تا کیهان، آمی، گل ذرت، گل رز و گل داودی.

در اوج فصل، هریت هفته‌ای یک تا دو هزار ساقه را برای عروسی‌ها و 20 دسته‌ای که می‌فروشد در کنار تعداد انگشت شماری دسته گل هدیه می‌چیند. امسال او برای 45 عروسی گل تهیه می‌کند و همچنین گاهی اوقات در مرکز باغ Oakhurst می‌فروشد. در کوکرموث برای مناسبت‌های خاص مانند روز مادر.

در timesandstar.co.uk بیشتر بخوانید

تاریخ انتشار:

منبع