چاپ گلدان با برچسب به صورت خودکار

برای اطلاعات بیشتر:
مایر
Poststraße 30
89522 هایدنهایم
آلمان
تلفن: +49 7321 9594 290
فکس: +49 7321 9594 299
[email protected]
mayer.deمنبع

“ویژگی اصلی برای من حذف پایدار برچسب های چسبنده روی گلدان های پلاستیکی تایید شده توسط Cyclos System است. به علاوه، انعطاف پذیری با محصولات مختلف ما. انواع، رنگ‌ها و سایر داده‌های داخلی شرکت را می‌توان به صورت انعطاف‌پذیر چاپ کرد و به عنوان اطلاعاتی برای کارکنان ما در طول تولید و بازاریابی استفاده کرد. کریستین هفس از Gartenbau Heufs می‌گوید با وجود سرمایه‌گذاری بالا، پس از 6 ماه، تصمیم گرفتیم دومین چاپگر دومینو بخریم و تولید کامل را به آن تغییر دهیم.

در مسیر خودکارسازی بیشتر عملکرد خود، شریک مایر Gartenbau Heufs چاپگر جوهرافشان Domino Ax350i را انتخاب کرده است. باغبان استاد کریستین هیفس و همسرش کریستین بیش از 14 سال است که تجارت والدین خود را در منطقه راین پایین اداره می کنند. تمام گیاهان در Gartenbau Heufs به عنوان محصولات مارک دار کشت می شوند، درست مانند گیاهان چندساله RockCollection®، SunnyCollection® bloomers تابستانی یا Beauty Ladies® callunas. این کسب و کار خانوادگی، با 12500 متر مربع فضای قابل گرمایش زیر شیشه و فویل و 80000 متر مربع فضای باز، بیش از 30 نفر را استخدام می کند. آنها بیش از 4 میلیون گلدان در سال تولید می کنند – جایی که Domino Ax350i مفید است.

با استفاده از فناوری چاپ جوهر افشان دقیق، گلدان ها به طور کامل به صورت خودکار با پاسپورت گیاه مربوطه و/یا آرم شرکت چاپ می شوند. کدهای EAN چاپ شده روی گلدان ها مستقیماً پس از فرآیند چاپ توسط سیستم دوربین توسعه یافته داخلی ما بررسی می شوند. گلدان هایی با کدهای معیوب که در فروش های بعدی قابل اسکن نیستند، بلافاصله گزارش می شوند و می توان آنها را مرتب کرد. همه ماشین‌های مایر و تسمه‌های نقاله ما برای کار با Domino Ax350i طراحی شده‌اند، اما می‌توانند به‌طور یکپارچه در خطوط تولید موجود از تولیدکنندگان دیگر ادغام شوند.