پروژه های کاهش سبک انتاریو بیشتر برای واجد شرایط بودن برای تامین مالی

تولیدکنندگان در لیمینگتون و سایر مناطق انتاریو اکنون می‌توانند از مشوق‌هایی برای نمایشگرهای کاهش نور که قبلاً تحت برنامه تشویقی سفارشی کشاورزی گاز Enbridge واجد شرایط نبودند بهره مند شوند.

پس از معرفی یک کیس پایه کاهش نور جدید، مشتریان Enbridge Gas که مایل به نصب صفحه نمایش های کاهش دهنده مانند Svensson’s Obscura 9950 FR W هستند، اکنون واجد شرایط دریافت مشوق استاندارد 0.10 دلار بر متر مکعب گاز طبیعی این شرکت خواهند بود. . “مورد پایه” استاندارد فعلی برای یک محصول یا فناوری است که برای تعیین اینکه آیا یک محصول جدید از نظر انرژی کارآمدتر است یا خیر استفاده می شود.

پرده های کاهش نور، مانند Svensson’s Obscura 9950 FR W، اکنون واجد شرایط حمایت مالی تحت برنامه تشویقی سفارشی کشاورزی گاز Enbridge هستند. عکس از Allegro Acres / Gene Ingratta.

با این حال، اگر تولیدکنندگان تا 1 ژوئیه 2024 درخواست دهند، می‌توانند مشوق کامل 0.20 دلار بر متر مکعب یا 0.15 دلار بر متر مکعب تا 19 اوت 2024 دریافت کنند. هر درخواست دارای حداکثر مشوق جدید و بالاتری به مبلغ 250000 دلار است که از 200000 دلار بیشتر است. سال گذشته ارائه شده است.

تیم مشاوران راه حل های انرژی گلخانه ای انبریج گاز به رهبری حارث احمدزی، فرصتی را دیدند تا کشاورزان بتوانند از بودجه پس انداز خود بهره مند شوند.

Enbridge Gas تیمی از مهندسان دارای مجوز را گرد هم آورده است که برای کار با تولیدکنندگان برای کارآمدتر کردن فعالیت‌هایشان در مصرف انرژی در دسترس هستند.” با همکاری مهندسان Enbridge Gas، کشاورزان می‌توانند از دوره‌های بازپرداخت سریع‌تر، هزینه‌های عملیاتی کمتر، مدولاسیون بهتر دما و افزایش بهره‌مندی ببرند. صرفه جویی در گاز طبیعی».

Enbridge Gas از نزدیک با Svensson برای تعیین پتانسیل صرفه جویی در انرژی که صفحه نمایش های کاهش نور در یک عملیات گلخانه ای دارند، همکاری کرد.

در Svensson، داستین ماتر، مدیر فروش کانادایی، می‌گوید این ابتکار شامل تلاش یک ساله مشاوران آب و هوا و تیم بازاریابی Svensson در آمریکای شمالی، مهندسان Enbridge Gas و تیم تحقیق و توسعه Svensson در Kinna، سوئد است.

“تاکنون، کشاورزان گزینه‌های بسیار محدودی برای کاهش مقررات کاهش نور داشتند. در آینده، آنها می‌توانند از حمایت مالی در نتیجه گسترش برنامه انگیزشی Enbridge Gas استفاده کنند تا صفحه‌های کاهش نور، از جمله Obscura 9950 FR Svensson’s را در بر بگیرد. W، می گوید Mater.

با این تغییرات، پرورش دهندگان می توانند بین دو گزینه جایگزین صفحه نمایش انتخابی فعال داشته باشند و برای انتخاب کارآمدتر انرژی پاداش دریافت کنند.

حارث احمدزی (تصویر سمت راست)، ناظر، صرفه جویی در انرژی برای بازار کشاورزی/انتاریو در Enbridge Gas، تیمی از مهندسان دارای مجوز را رهبری می کند که هر روز با پرورش دهندگان برای بهبود بهره وری انرژی در گلخانه خود همکاری می کنند. جی کولاسانتی (تصویر سمت چپ) مالک Lakeshore Veggies است که از نصب پرده های انرژی و برنامه حفاظت از Enbridge Gas نیز حمایت می کند.

احمدزی توضیح می دهد: «تولیدکنندگان اکنون می توانند بین صفحه نمایشی که 35 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی را ارائه می دهد، انتخاب کنند، یا در عوض، صفحه نمایشی را انتخاب کنند که ارزش صرفه جویی انرژی بالاتری ارائه می دهد.

در سال‌های اخیر، لیمینگتون، میزبان بیشترین تعداد گلخانه‌های انتاریو، برای محدود کردن آلودگی نوری فشار بر تولیدکنندگان را افزایش داده است. در سال 2023، شرکت پخش کانادایی گزارش داد که شهرداری هشتاد و هشت دستور را علیه اپراتورهای گلخانه‌ای درخواست کرده است تا آیین‌نامه‌های خود را اجرا کنند که در آن چراغ‌ها بین ساعت 5 بعد از ظهر تا 8 صبح خاموش می‌شود یا از صفحه‌های خاموشی کاملاً بسته استفاده می‌شود.

مقامات محلی پهپادهای اجرایی خریداری کرده‌اند و هیلدا مک‌دونالد، شهردار لیمینگتون، سال گذشته هشدار داد که اگرچه جریمه‌ها در ابتدا برای تخلفات آلودگی نوری کم بود، اما جریمه‌های بالاتری برای عدم رعایت دستورات دادگاه اعمال می‌شود.

احمدزی می گوید: «ما این تغییر در برنامه تشویقی خود را یک برد، برد، برد می بینیم.

“این یک برد برای کشاورزان است زیرا آنها عملیاتی با انرژی کارآمدتر را با هزینه سرمایه گذاری کمتر دریافت می کنند. جامعه برنده می شود زیرا می تواند به حمایت از تولیدکنندگان محلی در پایدارتر شدن کمک کند. و ما برنده هستیم زیرا می توانیم اهداف بهره وری انرژی خود را محقق کنیم و کمک کنیم. مشتریان ما.”

برای اطلاعات بیشتر:
لودویگ سونسون

[email protected]
www.ludvigsvensson.com

منبع