پرورش دهندگان در قلب – مونتانا لیزیانتوسمنبع

چگونه شروع شد
فرانک ون هولست رویایی داشت: او می خواست مهد کودک خود را راه اندازی کند. او که انگشتان سبز را از پدر و مادرش به ارث برده بود، پس از اتمام تحصیلات خود در مدرسه عالی کشاورزی و باغبانی، با کار در دنیای تجارت و مشاوره به دیگران به عنوان مشاور زراعت پاهایش را خیس کرد. سپس تصمیم گرفت که می خواهد مهد کودک خود را راه اندازی کند. ترجیحا نه تنها، بلکه با شریک زندگی. و چنین شد که او یکی را در یک بانوی جوان لذت بخش و خودجوش از یک خانواده پرورش دهندگان پیدا کرد که – به گفته پدر فرانک – “دست های طلایی” دارد: کورین ون دن برگ. معلوم شد که او عشق زندگی اوست. و همه چیز اینگونه شروع شد.

کورین و فرانک ون هولست در قلب خود پرورش دهندگان هستند: رشد علاقه آنهاست.

خلاقانه
در حدود سال 2000، زمانی که همه هنوز در حال رشد واریته های اولیه لیزیانتوس بودند، مونتانا گونه جدیدی را کشف کرد: Rosita. فرانک دیوانه وار عاشق گل زیبا و سفت رزیتا به شکل گل رز و جوانه های آن شد: مانند دسته های خامه فرم گرفته به زیبایی پیچ خورده که تا به حال به زیبایی باز می شوند. در رزیتا، آنها آینده جدیدی را برای لیزیانتوس متصور شدند. و حق داشتند. تنها پس از چند سال، به لطف ماندگاری طولانی و مقاومت بالای گونه Rosita، تصویر لیزیانتوس بسیار بهبود یافته بود. تعداد فروش در خارج از کشور افزایش یافته است و این فقط می تواند یک معنی داشته باشد: دنیا زیر پای رزیتا است.

مونتانا لیزیانتوس بیش از 30 سال است که در پرورش گل های شاخه بریده لیزیانتوس تخصص دارد. در آن زمان، این گل Eustoma نامیده می شد. این مهد کودک در تمام طول سال تولید می کند و در حومه Poeldijk، در قلب منطقه باغبانی گلخانه ای وستلند هلند واقع شده است.

آن‌ها «مونتانا» را به عنوان نام تجارت خود انتخاب کردند: مونتانا ترجمه‌ای از کلمه «برگ» (نام دخترانه کورین) است، اما با ظاهری مجلل‌تر، درست مانند لیزیانتوس. در سال 1991، آنها شروع به رشد لیزیانتوس بر روی پشم سنگ کردند و درست در انتهای آن پریدند! با این حال، ریشه های حساس گیاه برای این روش کشت به اندازه کافی قوی نبودند. لیزیانتوس در خاک لومی حاصلخیز که مهدکودک به اندازه کافی خوش شانس بود عملکرد بهتری داشت. پس از 7.5 سال، ساخت و ساز جدید در حال انجام بود. 7.5 سال بعد، زمین از یکی از همسایگان خریداری شد و شرکت سطح زیرکشت خود را دو برابر کرد. لیزیانتوس دو گل نیز در مجموعه گنجانده شد.

برای اطلاعات بیشتر:
نووی فلورا
www.noviflora.com