پرورش دهنده برای آزمایش Antirrhinum و Matthiolaشرکت اصلاح نژاد Westland Evanthia دو آزمایش گسترده از گروه‌های محصول Antirrhinum و Matthiola را در اواسط ژوئن انجام خواهد داد. این آزمایش‌ها با نمایش طیف گسترده‌ای از هر دو محصول، بینش‌هایی را در مورد کشت و عملکرد دو محصول متمرکز Evanthia ارائه می‌کنند. آنها فرصتی را برای دیدن برخی از انواع تجربی و محدوده تجاری فعلی فراهم می کنند. محاکمه ها در Kwekerij G. vd Beukel در Monster (NL)، با جلسه ای در 12 ژوئن برگزار خواهد شد.

برای Antirrhinum، با طبقه بندی های گروهی بر اساس دوره کاشت و برداشت، آزمایش ها فرصتی برای دریافت تصویری کامل از ویژگی های مختلف هر یک از این گروه ها است. تا پایان سال 2023، Evanthia محدوده Antirrhinum را به‌روزرسانی و طبقه‌بندی مجدد کرد تا گروه‌ها را با وضوح بیشتری مشخص کند تا تولید اسنپدراگون‌های با کیفیت بالا را برای تولیدکنندگان آسان‌تر کند. آزمایشی که به طور کامل در این طرح جدید ارائه شده است، نه تنها سری معروف Antibes I، Avignon II، Cannes II-III، Orleans III-IV، بلکه سری جدید Toulon IV را نیز نشان می دهد.

تیم Evanthia بیان می‌کند: «با راه‌اندازی اخیر سری Matthiola StoX® و چندین آزمایش آزمایشی، نشان می‌دهیم که یک برنامه اصلاحی بسیار فعال و مبتکرانه برای ذخایر را رهبری می‌کنیم. StoX®، که در آزمایشی در کنار 4 سری دیگر گنجانده شده است، یک پیشرفت بزرگ است که ویژگی های قوی نوع ژاپنی ماتیولا را با قابلیت انتخاب روی 100٪ گل های دوتایی ماتیولای اروپایی ترکیب می کند.

پیتر ون نورت، مدیر محصول Evanthia، می‌گوید: “Antirrhinum و Matthiola هر دو محصولات کم انرژی هستند که می‌توان آنها را با نور و دمای پایین کشت کرد. انتخابی عالی برای تولیدکنندگانی که می‌خواهند ردپای کربن خود را کاهش دهند، در حالی که قادر به رشد هستند. تولید گل‌های باکیفیت این تصمیم آگاهانه توسط Evanthia است که بر روی محصولات پایدارتر تمرکز کند، تا با تولیدکنندگان بر روی آینده‌ای پر رونق تمرکز کند.

در 12 ژوئن بین ساعت 14:00 تا 17:00، Evanthia از متخصصان صنعت در G. vd Beukel در Monster استقبال می‌کند تا به طور مشترک پتانسیل Antirrhinum و Matthiola را بررسی کنند. بازدید فقط با تعیین وقت قبلی انجام خواهد شد. علاقه مندانی که مایل به گرفتن وقت هستند باید با پیتر ون نورت تماس بگیرند [email protected]

برای اطلاعات بیشتر:
دانه ها و گیاهان اوانتیا
تلفن: 715100-174 +31
[email protected]
www.evanthia.nl

تاریخ انتشار:

منبع