نکات مهم برای تولید پوینستیا در سال 2024کریسمس در جولای؟ نه کاملاً، اما پوانستیاها در سراسر انتاریو راه خود را به گلخانه‌ها باز می‌کنند و همیشه در گرم‌ترین زمان سال می‌رسند.

مسائل تغذیه‌ای، استرس محیطی، اشتباهات PGR و بیماری‌های اولیه، همگی می‌توانند در این محصول با ارزش بالا گران باشند. در مورد مشکلات رایج و نحوه اجتناب از آنها و همچنین پیوندهایی به اطلاعات مدیریت آفات در تولید اولیه بخوانید.

ماندن در بالای توصیه های جدید
احتمالاً بزرگترین تهدید برای محصول پوانستیا شما شروع به سست شدن با رشد شما است. اما ممکن است سخت باشد که با آخرین نکات و ترفندهای تولید برای همه محصولات زینتی مختلفی که پرورش می دهیم، همراه باشید. من چند مقاله مرتبط مربوط به تولید poinsettia را در زیر آورده ام که اطلاعات اضافی و نظرات متفاوتی را ارائه می دهد.

تغذیه مناسب
به طور معمول، خوراک های محلول در آب در پوانستیا استفاده می شود، اما تعداد کمی از پرورش دهندگان کودهای رهش کنترل شده (CRFs) را برای تولید پوانستیا با نتایج خوب آزمایش می کنند. CRF در دسترس بودن مواد مغذی را بین خوراک‌های مایع یکنواخت می‌کند و به شما امکان می‌دهد برنامه کود خود را در طول تولید با افزودن خوراک مایع در جایی که لازم است تنظیم کنید. اگر در نظر دارید برنامه تغذیه خوراک CRF/مایع را امتحان کنید، درباره گزینه های خود با تامین کننده خود صحبت کنید و از آنها بخواهید که توصیه ها و نتایج آزمایشی را ارائه دهند.

برای ادامه خواندن اینجا را کلیک کنید

تاریخ انتشار:

منبع