نهالستان Lüers برای باز کردن درهای مزرعه به روی عموم

برای سال‌ها، نهالستان‌های متعدد درختی در یکی از بزرگترین مناطق تولید درخت اروپا، آمرلند، و منطقه اطراف شهر اولدنبورگ در شمال غربی آلمان، مشتریان و همکاران خود را برای بازدید از نهالستان‌ها و مزارع تولیدی خود دعوت کرده‌اند.

19-23 اوت 2024
نهالستان درختی متعلق به خانواده Lüers و بخش عمده فروشی گیاهان آنها از مشتریان و مشتریان بالقوه دعوت می کند تا از نهالستان در Westerstederfeld در مرکز شهرستان Westerstede بازدید کنند. Lüers 48 هکتار تولید می کند و یک کارخانه بازرگانی تجاری عمده فروشی از مهد کودک های دیگر در بخش شمال غربی آلمان، هلند، و Holstein، منطقه تولید مهد کودک در شمال هامبورگ راه اندازی می کند. تیم 7 باغبان در بخش فروش و تدارکات با حمایت همکاران تولید و بسته بندی در این هفته ویژه در دسترس خواهند بود.

تمرکز این ارائه بر برندها و مفاهیم Lüers خواهد بود:

برنامه فصل های زیبایی هدر
تولید خود برنامه تمام سال هدر که از ژوئیه با Daboecia Bella Beauties (ایرلندی بل هدر)، Calluna vulgaris Beauty Ladies، و Erica carnea Winter Ladies (Snow Heather) شروع می شود. در واقع، گیاهان Calluna در محیط های رشد بدون ذغال سنگ نارس آزمایش می شوند.

Heckenprofi
این نام تجاری گیاه پرچین شامل Thuja و Chamaecyparis در گلدان و همچنین درختچه های همیشه سبز مانند Prunus laurocerasus، Prunus lusitanica و Photinia x fraseri است. به گفته این شرکت، درختان برگریز که در پاییز برگ می ریزند مانند Carpinus و Fagus برای مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی فعلی مناسب هستند.

Stadt Ernte
این برنامه به عنوان “برداشت شهر” ترجمه شده است و برای علاقه مندان به باغبانی میوه در شهرها در نظر گرفته شده است که از تلاش های باغبانی خود در باغ های کوچک و بالکن ها یا تراس ها لذت می برند. Stadt Ernte به معنای محصولات توت دارای گواهی زیستی در محیط های کشت کاهش یافته یا بدون ذغال سنگ نارس است. سیب، گلابی، آلو، گیلاس، زردآلو و هلو بدون استفاده از آفت کش ها تولید می شوند. مفهوم Fruchtbar شامل انواع سیب خوراکی برای افراد آلرژیک است.

ویندسپیل
Lüers فهرست جامعی از علف های زینتی و بامبو را در ظروف 2 لیتری، 5 لیتری، 10 لیتری و 20 لیتری تولید می کند.

برای اطلاعات بیشتر:
نهالستان درختان Lüers
www.baumschule-lueers.de

منبع