مهلت جوایز پرورش دهنده بین المللی سال 2024 AIPH تمدید شد

جف اولسن، رئیس و مدیر عامل Brookdale Treeland Nurseries Ltd، پرورش دهنده بین المللی سال 2023، گفت: “شخصاً، این نقطه برجسته حرفه من است و باعث افتخار من است که IGOTY 2023 در میان چنین گروه معتبری از شرکت ها انتخاب شده ام.” برای BTN، این جایزه کار سختی را که تیم ما انجام داده است تأیید می کند و به آنها انگیزه می دهد که بیشتر تلاش کنند.”

برندگان IGOTY 2024 در مراسم جوایز در ژانویه 2024 در کنار IPM Essen معرفی خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز IGOTY و شرکت، به وب سایت AIPH مراجعه کنید.

دبیر کل AIPH تیم بریرکلیف اظهار داشت: “برای AIPH مهم است که ما بهترین روش را در صنعت خود ترویج کنیم تا به پیشبرد آن ادامه دهیم. برندگان IGOTY نمونه ای برای همه تولید کنندگان می شوند و ما می خواهیم حداکثر فرصت را به این شرکت ها بدهیم تا خود را آماده کنند. ارسال‌ها. تمدید مهلت همچنین زمان بیشتری را به شرکت‌های دیگر می‌دهد تا وارد عمل شوند و یک اثر ارسال کنند. ورود رایگان است و ما منتظر یک رقابت و جشن بزرگ هستیم.”

همه ورودی ها بر اساس پنج معیار کلیدی ارزیابی خواهند شد. عملکرد اقتصادی، نوآوری، بینش بازار، پایداری و سیاست منابع انسانی. از زمان آغاز IGOTY در سال 2009، AIPH تولیدکنندگان پیشرو در یک صنعت پویا و نوآور را به صحنه آورده است.

جوایز IGOTY توسط انجمن بین المللی تولیدکنندگان باغبانی (AIPH) سازماندهی می شود. این جوایز با حمایت شریک موسس FloraCulture International (FCI) و حامی Sapphire GLOBALG.AP، بهترین عملکرد را جشن می گیرند و «بهترین ها» را در تولید محصولات زینتی به رسمیت می شناسند.

برای هر دسته، هیئت داوران متشکل از رهبران صنعت، سه فینالیست را انتخاب خواهند کرد. یکی از این فینالیست‌ها به‌عنوان برنده رده انتخاب می‌شود و در رقابت برای «برترین پرورش‌دهنده بین‌المللی سال 2024 AIPH» معرفی می‌شود. برنده کلی “گل رز” را دریافت خواهد کرد – خواهان ترین جایزه صنعت.

برای سؤالات مربوط به ورود به جوایز، لطفاً با: events@aiph.org تماس بگیریدمنبع

مهلت جوایز پرورش دهنده سال بین المللی AIPH (IGOTY) 2024 تمدید شده است. تولیدکنندگان محصولات زینتی در سرتاسر جهان اکنون تا دوشنبه 31 ژوئیه 2023 فرصت دارند وارد شوند.

نامزدها می‌توانند به صورت آنلاین در جوایز IGOTY 2024 شرکت کنند، و ورود در روز دوشنبه، 31 ژوئیه 2023 بسته می‌شود. راه‌اندازی در کنار این اعلام مهلت تمدید شده، یک سیستم ورود آنلاین به روز و بهبود یافته است.

جوایز شامل پنج دسته هستند:

  • گیاهان و درختان تمام شده
  • گیاهان جوان
  • گل و پیاز را ببرید
  • پایداری
  • کسب و کار الهام بخش


Brookdale Treeland Nurseries Ltd در IGOTY Awards 2023. مشتاق دیدن تصاویر بیشتر از مراسم جوایز AIPH 2023، اینجا را کلیک کنید.