معجزه طبیعت برای توزیع LED های OSRAM ams در ایالات متحدهNature’s Miracle قراردادی را با Traxon Technologies امضا کرده است تا کاربردهای نورپردازی باغبانی OSRAM را در ایالات متحده توزیع کند.

به گفته Nature’s Miricle، این توافق باعث می شود که آنها توزیع کننده و فروشنده مجاز انحصاری چراغ های روشنایی عمومی OSRAM برای کاربردهای باغبانی در ایالات متحده باشند. Nature’s Miracle انتظار دارد فروش این خط جدید در سه ماهه سوم سال 2024 آغاز شود.

جیمز لی، رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی Nature’s Miracle، اظهار داشت: “ما از شراکت با Traxon به عنوان توزیع کننده انحصاری صنعت نورپردازی با برند Osram در ایالات متحده برای کاربردهای نورپردازی باغبانی بسیار هیجان زده هستیم. پیشرو در طراحی و تامین منابع برای محیط‌های کنترل‌شده در صنعت کشاورزی، خط روشنایی عمومی Osram برای دستیابی به مقیاس و پیشرفتی که در هدف ما برای عرضه محصولات نوآورانه به دنبال دارد، مفید خواهد بود.

آقای لی ادامه داد: “نیمه اول سال 2024 یک دوره انتقالی برای Nature’s Miracle بوده است، زیرا ما در یک زمان چالش برانگیز برای شرکت های در حال رشد وارد بازارهای عمومی شدیم. ما از توافق امروزی که عرضه محصولات ما، بزرگترین درآمد ما را گسترش می دهد، بسیار تشویق می شویم. منبع، برای پیشبرد بیشتر رشد خط برتر، تمرکز استراتژیک Nature’s Miracle شامل قراردادهای توزیع اضافی خواهد بود، مشابه اعلامیه امروز با Traxon، در حالی که ما همچنان به پیشرفت در تحقیق و توسعه محصولات مزرعه کانتینری MiracleTainer خود ادامه می دهیم. ارائه‌هایی برای ایجاد مجموعه‌ای قوی از راه‌حل‌هایی که نیازهای توسعه مزارع عمودی جامع مشتریان سازمانی ما را برآورده می‌کند، با افزودن لامپ‌های OSRAM به عنوان یک کاتالیزور، ما تشویق می‌شویم که مسیر معجزه طبیعت را تا نیمه دوم سال 2024 طی کنیم. همچنان به افزایش سهم بازار خود از کشاورزی داخلی ادامه می دهیم.”

برای اطلاعات بیشتر:
معجزه طبیعت
www.nature-miracle.com

تاریخ انتشار:

منبع