مزارع گل U-pick که در سراسر میشیگان شکوفا می شوندوقتی نوبت به پیشنهادات انتخابی میشیگان می رسد، سیب، انواع توت ها، کدو تنبل و درختان کریسمس به ذهن متبادر می شوند. اما یک تجربه u-pick جدید وجود دارد که به طور پیوسته در سراسر ایالت در حال رشد است: u-pick گل.

به گفته جرمی جوبنویل، مربی پرورش گل و گلخانه دانشگاه ایالتی میشیگان در جنوب غربی میشیگان، طی پنج سال گذشته افزایش 85 درصدی در عملیات گل شاخه بریده – از جمله عمده فروشان – در سراسر ایالت وجود داشته است. او گفت که تعداد عملیات با سطح زیر کشت تولید در فضای باز از آخرین سرشماری دو برابر شده است و میشیگان با فروش سالانه کمی بیش از 10.6 میلیون دلار در رتبه هشتم کشور در تولید گل شاخه بریده قرار دارد.

او گفت: «گردشگری کشاورزی یک صنعت پررونق در میشیگان است و به یک جریان درآمد مهم برای بسیاری از کشاورزان تبدیل شده است. “منظره مزارع گل در شکوفه کامل راهی عالی برای جذب مردم به محل برگزاری شما است. ما می بینیم که بسیاری از مزارع تاسیس شده به گل های شاخه بریده به عنوان راهی برای تنوع بخشیدن به محصولات خود روی می آورند.”

این مورد در مورد مزرعه خانواده Ankley در شهر Imlay بود که در سال 1902 به عنوان یک مزرعه لبنی شروع به کار کرد. در حالی که پرورش گاوهای لبنی و گوشت گاو همچنان تمرکز اصلی این عملیات است، این مزرعه در سال 2021 گلهای U-cut را با محبوبیت فزاینده در هر فصل معرفی کرد. به بازدیدکنندگان یک قیچی ضدعفونی شده داده می شود تا در مزارع قدم بزنند و می توانند یک چهارم شیشه را به قیمت 15 دلار یا یک سطل دو گالن را به قیمت 60 دلار پر کنند. Ankley’s همچنین یک مسیر جداگانه (بدون برش) آفتابگردان ارائه می دهد، جایی که مهمانان می توانند برای عکس گرفتن در میان گل های آفتابگردان قدم بزنند، که برای عکس های فارغ التحصیلی، نامزدی و بارداری محبوب شده است.

در secondwavemedia.com بیشتر بخوانید

تاریخ انتشار:

منبع