“ما قبلا یخ زدگی داشتیم، اما چهارشنبه گذشته چند رکورد در سراسر آدلاید شکست.”Anthony De Ieso – Thorndon Park Produce

هفته گذشته دمای هوا در جنوب استرالیا به پایین ترین حد خود رسید، -12.9 در تاسمانی، استرالیای جنوبی و ویکتوریا نیز بار سنگین هوای سرد را احساس کردند. شهر آدلاید روز چهارشنبه شاهد کاهش دمای 0.6 درجه بود که یک رکورد پایین نبود، اما پایین ترین دمای ثبت شده در این شهر از سال 1908 بود.

آنتونی دی ایسو، از Thorndon Park Produce، Gawler River، استرالیای جنوبی گفت: “ما صبح روز سه شنبه یخبندان بسیار ملایم و صبح چهارشنبه یخبندان بزرگ داشتیم.”

سرد بودن هوا در این سال غیرعادی نیست و قبلاً یخبندان داشتیم، اما چهارشنبه گذشته چند رکورد در سراسر آدلاید شکست. دما به -1 تا 0 درجه رسید.

آنتونی گفت که تشخیص میزان خسارت به محصولات سخت است، زیرا خسارت سرمازدگی ممکن است تا روزها بعد ظاهر شود. “در این مرحله، حدود 15 درصد از محصول اسفناج ما به نظر می رسد. همچنین آسیب هایی روی محصولات دیگر مانند پیاز بهار و چغندر نقره ظاهر می شود. هر گونه محصول آسیب دیده باید به زباله برود یا دوباره به زمین خرد شود زیرا برگ ها را می کشد. “

آنتونی در مورد میزان آسیب در مناطق دیگر مطمئن نیست، اما فکر می‌کند در سایر ایالت‌ها خسارت وارد می‌شود اما در این مرحله هیچ چیز مهمی نیست.

برای اطلاعات بیشتر:
آنتونی دی ایسو
محصول Thorndon Park
تلفن: +61 8280 9722
[email protected]
www.thorndonparkproduce.com.au

تاریخ انتشار:

نویسنده:

نیکولا مک گرگور©

FloralDaily.com

منبع