“ما فکر می کنیم که FlowerTrials بهترین پلتفرم برای ارائه نکات برجسته ما است”

تیم Lazzeri Agricola که نکات برجسته خود را در این رویداد معرفی کرد، می‌گوید: «ما فکر می‌کنیم که FlowerTrials بهترین پلتفرم برای ارائه نکات برجسته ما در این بخش است. امسال چهارمین باری بود که شرکت پرورش ایتالیایی در آزمایشات گل شرکت می کرد. بازدیدکنندگان از سرتاسر جهان برای دیدن انواع Brasileira، Tropicana، Duna و La Signora آمدند. اگر این نکات برجسته را از دست داده اید، نگران نباشید! این مقاله یک نمای کلی از نکات برجسته و برداشتی از غرفه Lazzeri را به شما ارائه می دهد.

مقاومت و نگهداری آسان
Lazzeri: “ما متوجه شدیم که مصرف کنندگان نهایی به طور فزاینده ای از گیاهانی می خواهند که مقاوم به گرما و نگهداری آنها آسان باشد، همچنین در طول تابستان. ما این را در هنگام توسعه افزوده های جدید امسال در نظر گرفتیم. به عنوان مثال شش رنگ جدید را در نظر بگیرید که غنی می کنند. سری Tropicana ما در حال حاضر چیزهای زیادی در مورد این Catharanthus می گوید، این گیاه برای تابستان های گرم و باران های شدید بسیار مناسب است اما مهم نیست، آفتاب کامل را ترجیح می دهد.”

یکی از رنگ های جدیدی که به سری Tropicana اضافه شده است.

به همین ترتیب نام سری دونا به شرایط خشکسالی و گرما اشاره دارد. Lazzeri سه رنگ جدید به این سری خرفه اضافه کرد: Raspberry و Gold برای خط کلاسیک و Magenta Flame برای خط دو رنگ. جدای از این دو خط، سری Duna همچنین شامل دو خط (گل دوتایی) و خط پگی است که دارای گل بزرگتر و برگ های سوزنی شکل است. تیم Lazzeri می‌گوید: «همه گونه‌های Duna دارای شاخه‌بندی عالی و زودرس هستند و برای گلدان‌های سبد کوچک، متوسط ​​و بزرگ ایده‌آل هستند».


از آنجایی که اخیرا سری Duna حاوی خرفه های طلایی (خط کلاسیک) است.

قرمز و صورتی در کانون توجه
امسال، Lazzeri Agricola همچنین رنگ‌های جدیدی را به سری Mandevilla Brasileira و La Signora اضافه کرد. سری Mandevilla اکنون در رنگ‌های اسکارلت، صورتی ملایم و رز نیز موجود است. در نتیجه، این سری از دیپلادنیاهای اولیه تا متوسط ​​اوایل اکنون در 9 رنگ موجود است. چهار رنگ قرمز، سه نوع صورتی و دو رنگ سفید. نظر تیم Lazzeri: “این سری با گلدهی فراوان و شاخه های عالی مشخص می شود. رشد آن آسان است و برای همه نیازها مناسب است. برای گلدان های 10.5 تا XXL ایده آل است.”


صورتی ملایم برازیلیرا

علاوه بر این، سری گل اطلسی La Signora با چهار رنگ غنی شده است. صورتی و بنفش نور ستاره ای ورودی های جدید در گروه متوسط ​​هستند، در حالی که رگ بنفش و قرمز در حال گسترش طیف رنگی زیرگروه پر جنب و جوش هستند. گل اطلسی در این سری رشد قوی نشان می دهد و تا هفت روز زودتر از سری های دیگر است. ماندگاری عالی دارد؛ مصرف کنندگان نهایی می توانند از تابستان تا پاییز از این گل اطلسی ها لذت ببرند.


لاسینیورا صورتی

با این جدیدترین افزوده‌ها، Lazzeri نه تنها به دنبال پاسخگویی به تقاضا برای گیاهان مقاوم بود، بلکه به دنبال پاسخگویی به آخرین روند رنگ‌ها نیز بود. ما می بینیم که تقاضای بیشتری برای رنگ های صورتی و قرمز خوب وجود دارد، به ویژه در ایالات متحده و اروپای جنوبی. صورتی La Signora و رز Brasileira نمونه های خوبی از این روند هستند. علاوه بر این، لازم به ذکر است که قرمز Brasileira Brillant رنگ‌های سری La Signora از بهار تا اوایل سرد بسیار قوی‌تر هستند.

کیفیت بازدید کننده
تیم Lazzeri توضیح می دهد که چرا آنها بسیار مشتاق بودند تا این نکات برجسته را در FlowerTrials معرفی کنند و می گویند: “در FlowerTrials، کیفیت بازدیدکنندگان فوق العاده بالا است. امسال ممکن است حتی بهتر از سال های گذشته باشد. این نسخه وجود داشت. علاقه بیشتر به چیزهای جدید ما شاید کمک کند که مردم ما و محصولات ما را بهتر بشناسند.

تیم Lazzeri پذیرای بازدیدکنندگان از سراسر جهان بود.

علاوه بر این، ما این فرصت را به دست آوردیم که محصولات خود را به افرادی از کشورهایی ارائه دهیم که معمولاً با آنها روبرو نمی شویم. به عنوان مثال، ما افراد بیشتری را از هند و چین دریافت کردیم. در حال حاضر هیچ حضوری در این بازارها نداریم. ما کنجکاو هستیم که ببینیم این بازارها چگونه به انواع ما واکنش نشان خواهند داد. اگر واکنش خوب باشد، ممکن است به مناطق دیگر جهان گسترش پیدا کنیم. این باعث می شود که شرکت در FlowerTrials بسیار ارزشمند باشد.”

به گفته لازری، آنها امسال پذیرای بازدیدکنندگان هندی و چینی بیشتری بودند.

برای اطلاعات بیشتر:
Lazzeri Agricola
www.lazzeri-agricola.com

منبع