عکس‌های استوک تجاری کارگران مزرعه که فاقد آن هستند

یک مطالعه جدید دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی که در دسترس بودن و محتوای عکس‌های تجاری مزرعه‌داران سهامی را بررسی می‌کند – تصاویری که اغلب در مواد آموزشی بهداشتی و ایمنی برای کارگران مزرعه‌داری استفاده می‌شوند – کمبود تصاویر مفیدی از افرادی که در مزارع کار می‌کنند و وظایفی که انجام می‌دهند را نشان می‌دهد. توصیه‌های این مطالعه می‌تواند به مطالب آموزشی مرتبط‌تر منجر شود که توجه و مشارکت بیشتر کارگران مزرعه را به خود جلب کند

کاترین LePrevost، متخصص ترویج کشاورزی و استادیار ترویج در دپارتمان اکولوژی کاربردی ایالت NC، گفت: «من واقعاً علاقه مند بودم که چگونه کارگران مزرعه در کتابخانه‌های عکس سهام نمایش داده می‌شوند. بسیاری از کارهای من با کشاورزان و ایجاد مداخلات، از جمله مداخلات آموزشی بهداشتی است. در حال حاضر، ما در حال انجام کارهای زیادی با گنجاندن دیجیتال با کشاورزان هستیم.

گمان من این بود که عکس‌های استوک زیادی پیدا می‌کردیم که نشان‌دهنده افرادی نیست که واقعاً در کشاورزی کار می‌کنند.

مطالعه این ظن را تایید کرد.

محققان – از جمله تیمی از دانشگاه کارولینای شرقی – کتابخانه‌های تجاری تجاری را به صورت آنلاین جستجو کردند تا عکس‌های کارگران مزرعه را بیابند. آنها 127 عکس از “کشاورزان” یا “زنان کشاورز” پیدا کردند. دو تا از پنج کتابخانه عکس مورد بررسی هیچ تصویر مرتبطی در زمان جستجو نداشتند.

تنها 66 عکس از 104 عکسی که شامل یک شخص بود، صورت آن شخص را نشان می داد. 23 عکس اصلا شامل یک نفر نبود. اکثر افرادی که نمایش داده شدند جوانان یا میانسالی بودند که تمایل به پوست روشن داشتند.

حدود سه چهارم عکس ها کار دستی یا دستی را به جای کار مکانیزه نشان می دادند.

LePrevost گفت: “این کار نه تنها مکانیزه نیست، بلکه به سختی نشان دهنده نوع کشاورزی ما در کارولینای شمالی و در سراسر کشور است.” “فکر کردن در مورد چگونگی توسعه مواد آموزشی برای آینده کشاورزی از نظر فناوری و مکانیزاسیون چالش برانگیز است. داشتن عکس های استوک که با واقعیت همخوانی ندارد کمکی نمی کند.”

تنها 11 عکس از 89 عکسی که کارگران مزرعه را در حال کار نشان می داد، نوعی خطر را نیز به تصویر می کشید. تنها 16 عکس از 89 عکس مزرعه‌داران را نشان می‌داد که از تجهیزات حفاظت شخصی استفاده می‌کردند – دستکش و کلاه محتمل‌ترین اقلام استفاده شده بودند. حتی یک عکس کودکی را در حال انجام کارهای کشاورزی نشان می داد.

LePrevost گفت: “به عنوان مربیان، ما به تصاویر متنوعی از تجهیزات حفاظت فردی نیاز داریم تا بتوانیم بسته به شرایطی که کارگران مزرعه با آن مواجه هستند، پیام های ایمنی مناسب ایجاد کنیم، خواه این گرمای شدید، مواد شیمیایی یا سایر خطرات باشد.”

محققان می گویند که به نظر می رسد منابع مانعی برای ایجاد مواد مفید هستند.

“اگر مردم منابع زیادی نداشته باشند، اگر برای گرفتن عکس های مختلف بودجه ای در نظر نگرفته باشند، ممکن است به عکس های معمولی متکی باشند، حتی زمانی که آن عکس ها در ابتدا برای هدف بسیار متفاوتی گرفته شده اند. این چیزی است که به پایان می رسد. LePrevost گفت.

به طور کلی، محققان می گویند که کمبود مواد مفید به این معنی است که فرصتی برای آموزش کارگران مزرعه از دست رفته است.

LePrevost گفت: “خطر در اینجا این است که مردم مطالب را مرتبط تلقی نمی کنند، و بدون این ارتباط، آنها کمتر از رفتارهای محافظتی استفاده می کنند که ما سعی می کنیم از طریق برنامه های توسعه کارولینای شمالی تشویق کنیم.”

من واقعاً علاقه مند هستم که به این فکر کنم که چگونه می توانیم جوامع کشاورزی را درگیر کنیم و سپس موادی را توسعه دهیم که متناسب و مرتبط باشند تا تأثیر مثبتی بر رفتارهای ایمنی داشته باشند.

LePrevost افزود: “ما می دانیم که این یک مشکل بوده است، اما امیدواریم مستندسازی آن می تواند به مردم کمک کند تا منابعی را در بودجه خود برای ایجاد تصاویر مرتبط تر ایجاد کنند.” “این مطالعه فراخوانی برای اقدام برای افراد در ایمنی و سلامت کشاورزی است تا به این فکر کنند که چگونه می توانیم با هم کار کنیم و از یکدیگر – به ویژه کارگران مزرعه – حمایت کنیم تا تصاویر مرتبط تری ایجاد کنیم.”

این مطالعه در مجله Agromedicine ظاهر می شود. این تحقیق توسط کتابخانه ملی پزشکی مؤسسه ملی بهداشت با شماره جایزه G08LM013198 پشتیبانی شد. مسئولیت محتوا صرفاً بر عهده نویسندگان است و لزوماً بیانگر دیدگاه‌های رسمی مؤسسه ملی بهداشت نیست.

منبع; ncsu.edu

منبع