صنعت کشاورزی نیوزیلند علیرغم ریاضت دولت متعهد به آینده مشترک است.

برندان اوکانل، مدیر عامل گروه چتر صنعتی AgriTechNZ، نماینده 180 سازمان عضو نیوزلند که بیشتر 2 میلیارد دلار از این بخش را تولید می کنند، گفت: تمرکز دولت بر کارایی آنقدر عمیق شده است که توانایی های جمعی و حرکت در مشارکت های جهانی را به خطر می اندازد. درآمد او می بیند. علیرغم اقدامات ریاضتی اخیر دولت که بودجه را کاهش داده و تمرکز را از نتایج مشترک دور کرده است، صنعت کشاورزی در تعهد خود به سرمایه گذاری در آینده مشترک ثابت قدم است.

“در حالی که ما نیاز به حذف هزینه های بیهوده را تصدیق می کنیم، این کاهش ها مانع از همکاری های متعادل بین صنعت و دولت شده است. این کاهش ها ماهیچه ها را از بین می برد و نه فقط چربی ها.”

او توضیح می دهد که در 1 ژوئیه، تأثیر کامل کاهش دولت به خانه می رسد و 5 میلیون دلار در سال از بخشی که 400 برابر درآمد ایجاد می کند، حذف می کند. برنامه های کاهش یافته بر تقویت توسعه روابط جهانی متمرکز شده و منجر به افزایش چشمگیر حضور در بازارهای جهانی شد.

اوکانل گفت که نابودی این برنامه ها نشان دهنده نیاز به رویکردی جدید برای ایجاد نوآوری و صادرات فزاینده کشاورزی است. با عقب نشینی سازمان های دولتی، همکاری بیشتر بین سازمان های صنعتی این خلاء را پر می کند.

“اکنون باید بر حمایت مستقیم از کار انجمن های صنعتی برای مطابقت با تعهدات صنعت و اطمینان از استفاده کارآمد و موثر از سرمایه گذاری ها تمرکز کنیم.

Agritech قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین بخش فناوری نیوزلند در سطح جهان است، اما اکنون نسبت به مدت طولانی از حمایت دولت کمتری برخوردار است.

پنج ابتکار کلیدی AgriTechNZ برای افزایش رشد بخش عبارتند از:

همکاری بین‌المللی: حمایت از نوآوران کشاورزی نیوزلند برای تعامل با شرکای مقیاس جهانی، از جمله فهرست کردن راه‌حل‌های آن‌ها در مورد خدمات شریک جهانی ارائه‌شده توسط دولت استرالیا، ترویج همکاری ترانس تاسمان.

مشارکت جهانی: سرمایه گذاری فعال در فعالیت های جهانی کشاورزی در کالیفرنیا، لندن و اروپا، افزایش حضور و همکاری بین المللی.

راه‌حل‌های تحرک داده: توسعه راه‌حل‌های جابجایی داده‌ها برای کاهش نیاز به ورود مضاعف داده‌های مهم مزرعه، ساده‌سازی عملیات برای کشاورزان و مشاغل کشاورزی.

افزایش عضویت در انجمن صنعت: حمایت از رشد سرمایه گذاری در عضویت انجمن صنعت، با تاکید بر تعهد صنعت به اقدام جمعی و نوآوری.

مشارکت‌های دولتی-خصوصی: تقویت مشارکت‌های دولتی و خصوصی (PPPs) برای پر کردن شکاف ناشی از کاهش حمایت‌های دولتی و تضمین ادامه رشد نوآوری‌های فناوری کشاورزی.

علی‌رغم چالش‌های ناشی از کاهش بودجه دولت و صخره بودجه در 30 ژوئن، بخش کشاورزی همچنان به آینده مشترکی همسو با هدف دولت برای دوبرابر کردن درآمد صنعت به 4 میلیارد دلار تا سال 2030 اختصاص دارد.

“این تعهد در روحیه مشارکتی، سرمایه‌گذاری خصوصی، ابتکارات مردمی و مشارکت‌های استراتژیک که صنعت را به جلو می‌برند مشهود است. من مطمئن هستم که می‌توان با اولویت‌بندی حمایت مستقیم انجمن‌های صنعتی به مسیری موثرتر و پایدارتر برای پیشرفت دست یافت. اقدام جمعی.”

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

برندان اوکانل
مدیر عامل
AgriTechNZ
[email protected]
369740 21 64 +

منبع