صندوق خانواده کن و ژان رویر کمک هزینه سفر را برای گلفروشان خرده فروشی فراهم می کندکمک هزینه سفر جدید از طریق بنیاد گل و گیاه آمریکا (AFE) توسط یک وصیت سخاوتمندانه از املاک کن و ژان رویر ایجاد شده است.

کن رویر، گلفروشی نسل دوم از خانواده Royer’s Flowers & Gifts، که دفتر مرکزی آن در پنسیلوانیا قرار دارد و اکنون در نسل چهارم آن قرار دارد، در کنار همسرش، ژان، میراثی از خود به جای گذاشته است که با روحیه سخاوتمندانه و تعهد آنها به جامعه گل خرده فروشی مشخص شده است. . صندوق جدید یاد کن و ژان رویر و فداکاری ثابت آنها را به صنعت ما گرامی می دارد.

صندوق خانواده کن و ژان رویر از ادامه تحصیل برای گلفروشان خرده فروشی حمایت می کند و حضور و مشارکت در کنفرانس ها و رویدادهای حضوری را ترویج می کند.

“این صندوق به میراث حمایت و مشارکت در صنعت ما از طریق دسترسی بیشتر به برنامه‌ها و رویدادهای آموزشی معنادار ادامه می‌دهد. سرمایه‌گذاری والدین من در کمک مالی از طریق وقف ادامه خواهد یافت و نه تنها یاد آنها را زنده نگه می‌دارد، بلکه آنها را نیز زنده نگه می‌دارد. گرگ رویر گفت.

از طریق این صندوق، سالانه کمک هزینه سفر جدید برای حمایت از گلفروشان خرده فروشی سنتی ارائه می شود. کمک هزینه سالانه برای تسهیل آموزش مداوم و شبکه سازی در رویدادهای صنعت، به ویژه برای افرادی که ممکن است با موانع مالی برای مشارکت مواجه شوند، طراحی شده است. این به پرداخت هزینه های مربوط به شرکت در کنفرانس های آموزشی کمک می کند، که فرصت های اساسی توسعه کسب و کار را فراهم می کند.

متقاضیان دریافت این کمک هزینه جدید باید برای اولین بار در کنفرانس خاصی شرکت کنند که قصد دارند به آن بپیوندند، و باید یا مالک یک فروشگاه سنتی گل فروشی آجر و ملات باشند یا در آن کار کنند. علاوه بر این، متقاضیان باید بتوانند تمام هزینه های اولیه مربوط به حضور در رویداد را پوشش دهند.

پس از حضور در کنفرانس یا رویداد تایید شده، کمک های بلاعوض ظرف 30 روز پس از دریافت تاییدیه ثبت نام و هزینه ها اعطا خواهد شد. هر کمک هزینه نیمی از هزینه های ثبت نام کنفرانس و سفر را با حداکثر جایزه 2000 دلار پوشش می دهد.

برای اطلاعات بیشتر
موقوفه گل آمریکایی
تلفن: +1 (703) 838-5211
www.endowment.org

تاریخ انتشار:

منبع