صرفه جویی در نیروی کار از طریق 5 پیاده سازی خودکار ساده، عملی و مقرون به صرفه

فعالیت های هندلینگ زیادی در پرورش گیاهان گلدانی وجود دارد. گلدان و فاصله گذاری، پر کردن سینی ها، چیدن و قرار دادن گلدان ها یا سینی ها، (از روی هم چیدن سینی ها، بارگیری گاری، قرار دادن دسته شش بسته، آستین گذاری و برچسب زدن و غیره). بسیاری از پرورش دهندگان (هنوز) این وظایف را به صورت دستی انجام می دهند. اما این کار سنگین و یکنواخت و کاملاً پر زحمت است.

در Van der Salm، دستگاه بارگیری سبد خرید، پردازش بی‌صدا و تقریباً بدون دردسر یک کار بسیار سنگین و یکنواخت را فراهم می‌کند. Grupo از یک دستگاه لیبل آستین برای پردازش آستین های مختلف و برچسب های مختلف در همیشه دقیقاً یک مکان استفاده می کند. سریعترین تنظیم تقریباً 70 آستین در دقیقه پردازش می کند.

5 همکار تولیدکننده قبلاً در پس انداز نیروی کار پیش از شما رفته اند
در Artisan Orchids، یک دستگاه گلدان و فاصله بین 1 تا 2 FTE صرفه جویی می کند و بازگشت سرمایه کمتر از دو سال دارد. Bunnik Bromelia از دستگاه جداکننده سینی استفاده می کند که در عرض چهار ماه بازگشت سرمایه دارد و 1 FTE پس انداز می کند. دستگاه قرار دادن دسته شش تکه در Van der Salm 1.5 تا 2 FTE صرفه جویی می کند و ROI 2 تا 3 سال دارد. 2700 بسته شش تایی در ساعت پردازش می کند!

آیا این قابل تشخیص است؟
خودکار کردن این وظایف می تواند باعث صرفه جویی زیادی در نیروی کار شود و به معنای محیط کاری دلپذیرتر برای پرسنل شماست. در Bosman Van Zaal، آنها رباتیک را برای هر موقعیتی توسعه می‌دهند که متناسب با نیازهای مشتری و نیازهای کارخانه است. پنج پرورش‌دهنده همکار نشان می‌دهند که با پیاده‌سازی ساده و مقرون‌به‌صرفه اتوماسیون، می‌توان تقریباً برای همه تولیدکنندگان گیاهان گلدانی صرفه‌جویی در نیروی کار به دست آورد.

برای اطلاعات بیشتر:
بوسمن ون زال
تلفن: +31 297 344 344
sales@bosmanvanzaal.com
www.bosmanvanzaal.comمنبع