شرکت خدمات توسعه گیاهی انواع جدیدی را در Cultivate 2024 معرفی کرد

شرکت خدمات توسعه گیاهی (PDSI) اولین مجموعه ای از گونه های جدید را در Cultivate 2024 اعلام می کند. تیم PDSI “با تمرکز قوی بر نوآوری های رنگی، نسخه های جدید تعهد ما به زیبایی، انعطاف پذیری و عملکرد استثنایی را برجسته می کند.” ایالت ها.

کیپ مک‌کانل، مدیر توسعه کسب‌وکار در PDSI می‌گوید: «سال گذشته سالی از رشد بی‌سابقه برای خدمات توسعه گیاهی بوده است. “ما اضافه شدن دو برند جدید را جشن گرفتیم و شاهد بودیم که بسیاری از نسخه‌های جدیدمان با جوایز معتبر صنعتی مفتخر شده‌اند. راه از کشف یک گیاه تا مرکز باغ از طریق مشارکت‌های معنادار امکان‌پذیر شده است. در Cultivate 2024، ما خوشحالیم که درخشش داریم. توجه به گیاهان و شرکای این رشد امکان پذیر است.”

معرفی های تجاری زیر در سال 2025 از طریق مجموعه گیاهان زنده جنوبی، مجموعه گیاهان Sunset و Encore Azalea ارائه می شود:

بوسه پاییزی آزالیا Encore – “جدیدترین اضافه شده به مجموعه Encore دارای شکوفه های نفیس نیمه دوتایی با لبه های صورتی روشن است که به زیبایی به رنگ صورتی پاستلی ملایم به سمت مرکز محو می شود و در نهایت به یک هسته تقریباً سفید ترکیب می شود. این شکوفه سنگین در بهار، تابستان و پاییز دوباره شکوفا می شود. در مقابل یک پس‌زمینه خیره‌کننده از شاخ و برگ‌های همیشه سبز سرسبز، Autumn Kiss در آفتاب کامل رشد می‌کند و در مناطق USDA 6-10 مقاوم است و در زمان بلوغ به ارتفاع و عرض 3-4 دقیقه می‌رسد.


بوسه پاییزی آزالیا Encore

ماهونیا نوازش نقره ای – “با شاخ و برگ های پردار Silver Caress غنای درخشان را به فضاهای سایه دار بیاورید. شاخ و برگ نرم و بامبو مانند بافت ظریف، حرکت و رنگ نقره ای را ارائه می دهد که در تنظیمات جزئی و سایه کامل می درخشد. یک گیاه همیشه سبز فشرده با مراقبت آسان، Silver Caress. Silver Caress در مناطق 7-9 USDA رشد می کند و در زمان بلوغ به ارتفاع 3.5 در عرض 3 اینچ می رسد.


ماهونیا نوازش نقره ای

نلیت ایلکس – “شاخه های عالی و شاخ و برگ های سبز تیره براق از ویژگی های این هالی با قابلیت نگهداری کم است. این ستاره منظره با داشتن یک عادت هرمی جذاب، به حداقل هرس نیاز دارد تا فرم متراکم و فشرده داشته باشد. Nelliet یک انتخاب ایده آل برای غربالگری حریم خصوصی، باغ های جنگلی و پرچین است. با توت‌های قرمز درخشان، با سرد شدن هوا، به ارتفاع 15 تا 25 اینچ و عرض 10 تا 15 دقیقه در زمان بلوغ، نلی‌ت در آفتاب کامل تا نیمه‌سایه رشد می‌کند و برای مناطق 6 تا 9 USDA مناسب است.


نلیت ایلکس

توکیو اسکایز آسپیدیسترا – “برنده جایزه انتخاب 2023 Cultivate Retailer’s Choice Award™، این پوشش زمینی چشم نواز به دلیل تنوع رنگ سبز تیره و سفید و انعطاف پذیری استثنایی خود در چشم انداز تحسین برانگیز شده است. پوشش زمینی آبدار که در تنظیمات جزئی تا سایه کامل رشد می کند، Tokyo Skies. همچنین به عنوان یک گیاه آپارتمانی فراتر از مناطق سختی USDA Zone 8-10 عمل می کند که در زمان بلوغ به ارتفاع 2-3 در عرض 1-2′ می رسد، Tokyo Skies در ظروف، مرزها و کاشت های برجسته رشد می کند.


توکیو اسکایز آسپیدیسترا

علاوه بر این، امسال، PDSI اولین انتشار محدود مجموعه جدید Better Boxwood را جشن می گیرد. Better Boxwood با چهار گونه مناسب برای طیف متنوعی از مصارف منظره، یکی از اولین مجموعه‌های شمشاد “مقاوم در برابر سوختگی” در کشور است. با مشارکت در حال حاضر با 31 پرورش دهنده مجاز، مجموعه Better Boxwood از طریق خرده فروشان در سراسر ایالات متحده و به صورت آنلاین در پاییز 2024 و بهار 2025 در دسترس خواهد بود.


شمشاد بهتره

PDSI و شریک Better Boxwood Everde Growers در حال پرورش یک شبکه درگیر از پرورش دهندگان از ساحل به ساحل هستند و از آنها با ابتکارات بازاریابی قوی، درگیر کردن POP و علائم و فرصت های آموزشی حمایت می کنند. این گروه در روز سه‌شنبه، 15 ژوئیه برای صبحانه یک کشاورز در Cultivate گرد هم می‌آیند. از کشاورزان علاقه‌مند دعوت می‌شود در این مراسم شرکت کنند و می‌توانند در آدرس زیر ثبت نام کنند: http://plantdevelopment.com/better-boxwood-grower-network-breakfast/

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتشارات و ابتکارات آتی PDSI، از غرفه شماره 3059 در Cultivate دیدن کنید یا با Corrina Murray در این آدرس تماس بگیرید. [email protected].

برای اطلاعات بیشتر:
خدمات توسعه گیاهی
www.plantdevelopment.com

منبع