سه محصول جدید Plantipp در PLANTARIUM|GROEN-Direkt اهدا شددر طی روزهای تابستانی GROEN-Direkt، KVBC، با همکاری PLANTARIUM|GROEN-Direkt، دومین بازرسی جدید را در سال جاری انجام داد. کمیته بازرسی در مجموع ده مورد جدید را ارزیابی کرد. به سه معرفی جدید Plantipp مدال اعطا شد.

نقره ای برای Lavandula Sensational
لاواندولا اینترمدیا هیجان انگیز! (‘Tesseract’PBR)، یک اسطوخودوس با گل های آرج (11 سانتی متر)، توسط Plantipp و Handelskwekerij Hoogenraad ارسال شد. هیئت داوران KVBC مشتاق “گیاه قوی و تا حدودی شلتر با تعداد زیادی سنبله گل/جوانه گل بزرگ است. ظاهری شبیه به L. “Phenomenal” دارد، اما رنگ گل‌های بنفش تیره‌تر است و آن را متمایز می‌کند.

برنز برای Agapanthus Everpanthus Sparkle و Gazania Suncarpet
دیگر محصولات جدید برنده جوایز، Agapanthus Everpanthus® Sparkle (‘DWAGHYB05’PBR) و Gazania Suncarpet® (‘DWGZHY01’PBR)، نیز به دلیل کیفیت خود شناخته شده و مدال برنز دریافت کردند. “Agapanthus Sparkle یک منظره گل واقعی است که مطمئناً شما را شگفت زده خواهد کرد. گل های رنگارنگ، بنفش مایل به آبی تیره و سفید آن یک نمایشگر هستند و زیبایی خود را برای هفته ها حفظ می کنند. و درست مانند خانواده Everpanthus خود، Everpanthus Sparkle دارای یک ویژگی باورنکردنی است. دوره گلدهی طولانی با تکرار گلدهی خوب، نمایشی خیره کننده را در باغ شما تضمین می کند.”

“Gazania Suncarpet یک دستگاه گل‌دهی واقعی است که به طور مداوم از اواخر بهار تا تابستان و پاییز شکوفا می‌شود. فرش خورشیدی مقاومت خوبی در برابر خشکی دارد و تمام الزامات طراحی چشم‌انداز صرفه‌جویی در مصرف آب را برآورده می‌کند. این نیروگاه آنقدر گل تولید می‌کند که باغ‌ها و حاشیه‌ها در یک فضای سبز پوشیده شده است. فرشی از گل های آفتابگردان مانند در کوتاه ترین زمان.”

برای اطلاعات بیشتر:
Plantipp
Brunel 21, 3401 LJ
IJsselstein، هلند
تلفن: +31(0)6-53550808
فکس: +31(0)30-6875561
https://plantipp.eu/uk/home

تاریخ انتشار:

منبع