ساختمان جدید شرکت لجستیک هلندی مانند یک دستکش جا می شود.


HZ Logistics دو ماه پیش به ساختمان جدید خود در هلند نقل مکان کرد. بری زویدرویک کارگردان این فیلم می گوید: “این و ساخت و ساز بدون مشکل پیش رفت. مهمتر از همه، مشتریان ما متوجه چیزی نشدند.” این ارائه دهنده خدمات لجستیک هلندی اکنون دارای یک مرکز کراس داک به مساحت 12000 متر مربع با دسترسی به 32 اسکله است. همچنین دارای یک گاراژ مدرن با 2000 متر مربع کارواش برای سرویس و نگهداری ناوگان وسایل نقلیه خود است. همراهان حمل و نقل می توانند از کارواش استفاده کنند.

فهمیدن این ساختمان جدید زمان زیادی در پیش بود. ما در سال 2014 به یک سایت جدید نقل مکان کرده بودیم اما آنقدر سریع رشد کردیم که در سال 2016 آن مکان به سرعت بسیار کوچک شد. تعداد شرکت ها نیز در همان منطقه به سرعت در حال افزایش بود. ما زمین سایت فعلی خود را در سال 2017 خریداری کردیم.” پایداری در ساخت تأسیسات جدید نقش اساسی داشت. به عنوان مثال، سایت جدید بر اساس استانداردهای BREEAM Excellence ساخته شده است. بری می گوید: «مرکز کراس داک دارای 1600 پنل خورشیدی با 700 پنل دیگر در گاراژ کنار آن است.

ناوگان HZ Logistics متشکل از 450 کامیون خود و 150 کامیون چارتر با 700 تریلر یخچال دار است. “یک دلیل اصلی برای گسترش ما وجود دارد.”

بری توضیح می دهد: “این رشد ارگانیک مشتری در بخش کشت میوه و سبزیجات و گیاهان زینتی ما است. در بیش از 35 سال، ما به یک متخصص تدارکات تبدیل شده ایم.”

ما در سراسر اروپا کار می کنیم و بر انگلستان و اروپای مرکزی و جنوبی تمرکز می کنیم. از حمل و نقل بین المللی میوه و سبزیجات و باغبانی زینتی (گروهی) گرفته تا تجهیزات حمل و نقل و انبارداری، همه نگرانی های احتمالی لجستیک مشتریان خود را هر روز رها می کنیم.

این مدیر شرکت حمل و نقل می گوید که جذب کارکنان همچنان چالش برانگیز است، اما به سختی چند سال پیش نیست. او می‌گوید: «ما زمان و توجه زیادی را صرف آموزش رانندگان جوان هلندی می‌کنیم. اما این بازار در شعبه‌های خارج از کشور ما در لهستان، رومانی و انگلیس نیز به طرز محسوسی سرد شده است».

تعداد پرسنل نسبت به سال‌های اخیر بیشتر است.» برگزیت باعث کاهش حجم حمل و نقل نشد. بریتانیا به یک بازار تخصصی تبدیل شده است که منجر به خروج احزاب شده است. باری اضافه می کند که ما حجم کمتری را به آنجا منتقل نمی کنیم.

HZ Logistics سال هاست که حمل و نقل بین وجهی از جمله حمل و نقل ریلی به ایتالیا را انجام می دهد. سه سال پیش، شرکت حمل و نقل در حدود 30 کامیون Volvo FH LNG سرمایه گذاری کرد. این تصویر مالی با افزایش شدید قیمت بنزین در سال گذشته به طرز چشمگیری تغییر کرد. این امر ما را محتاط تر کرد.”

Zuiderwijk می گوید: «اما این هزینه ها اکنون تثبیت شده است. او تحولات مربوط به حمل و نقل بار با نیروی هیدروژن را زیر نظر دارد. این قطعاً آینده است. زیرساخت‌ها هنوز برای این کار آماده نیستند. بنابراین، این معرفی مدتی طول خواهد کشید.»

به گفته بری، اندازه شرکت او و انعطاف پذیری که به مشتریان ارائه می دهد، چیزی است که آن را متمایز می کند. او در پایان می‌گوید: “اما، مهم نیست که چقدر بزرگ هستیم، تماس مستقیم با مشتری و خدمات خوب اولویت اصلی ما است. در پایان، این اغلب به حفظ توافقات انجام شده و تحویل به موقع تجارت بستگی دارد.”

برای اطلاعات بیشتر:
بری زویدرویک
لجستیک HZ
1093 Honderdland, 2676 LV
Maasdijk، هلند
تلفن: +31 (0) 174 525 596
ایمیل: [email protected]
www.hzlogistics.eu
www.truckwashwestland.nlمنبع