رویدادهای اجتماعی عصرانه و تورهای موجود برای سمپوزیوم ملی انجمن گیاهان چند ساله 2024ضرب الاجل Early Bird در 17 ژوئن به سرعت نزدیک می شود زیرا انجمن گیاهان چند ساله آماده می شود تا شهر آشویل، کارولینای شمالی میزبان سمپوزیوم ملی 2024 باشد! PPA از رفتن به کوه ها برای یک هفته که برای برجسته کردن شگفتی های گیاهان چند ساله طراحی شده است، هیجان زده است. PPA همچنین چهلمین سالگرد خود را به عنوان یک انجمن در سمپوزیوم ملی با نکات برجسته در طول هفته جشن خواهد گرفت. از گشت و گذار در باغ های عمومی و خصوصی گرفته تا آموزش که برای علایق مختلف صنعت ساخته شده است، این رویداد برای مردم گیاهان چند ساله است.

سمپوزیوم ملی در هتل های Embassy Suites و DoubleTree Downtown Asheville از 29 ژوئیه تا 1 اوت با تورهایی برای کاوش در مناطق اطراف میزبانی خواهد شد. امسال، PPA با Speaking of Gardening برای اضافه کردن یک روز آموزشی اضافی در 2 آگوست همکاری کرده است.

این سمپوزیوم که در میان کوه های زیبای Blue Ridge قرار دارد، به دقت تنظیم شده است تا یک تجربه باغبانی فراموش نشدنی را ارائه دهد. شما این شانس را خواهید داشت که باغ‌های گیاه‌شناسی خیره‌کننده را کاوش کنید، کارهای باورنکردنی را که شرکت‌های پیشرو انجام می‌دهند، ببینید و از کارشناسان برتر در این زمینه، از جمله تام رانی، کلی السورث، رشید پولسون و بابی موترن یاد بگیرید.

به علاوه، با تورهای افزودنی در روز دوشنبه، و همچنین سه گزینه تور برای انتخاب در روز چهارشنبه، می توانید تجربه خود را سفارشی کنید و حتی بیشتر کاوش کنید. عصر چهارشنبه PPA چهلمین سالگرد خود را جشن می گیرد و در مورد کسانی که به ساختن سازمان و تأثیرگذاری بر صنعت همیشگی کمک کردند و آنها را قدردانی می کند.

تورهای دوشنبه نقطه برجسته منطقه اشویل برای کسانی است که می خواهند یک تجربه توریستی تحت تأثیر PPA داشته باشند. این گزینه‌ها شامل دو تور از جاذبه‌های محلی کشت‌شده، یکی دیگر کاوش در باغ‌های خیره‌کننده Biltmore Estate، و دیگری پیاده‌روی در میان کوه‌ها و آبشارهای دیدنی منطقه به رهبری راهنمای بوم‌گردی محلی است.

روز چهارشنبه یک گشت و گذار متمرکز بر مناطق اطراف اشویل انتخاب کنید، که هر سه تور در مرکز رویدادهای هایلند بروینگ برای یک شام ویژه باربیکیو و مهمانی برای جشن گرفتن چهلمین سالگرد PPA به اوج خود می رسند. ترکیبی از گزینه‌ها از جمله مهد کودک، باغ‌های گیاه‌شناسی و خانه‌های خصوصی، خرده‌فروشی، و تأکید منحصر به فرد باغبانی را در یک کارخانه آبجوسازی مشهور ملی پیدا خواهید کرد.

منبع: perennialplant.org

تاریخ انتشار:

منبع