رویال ون زانتن دومین گزارش سالانه ESG را منتشر می کندوان زانتن بریدینگ برای دومین سال متوالی گزارش محیطی، اجتماعی، حکومت داری (ESG) خود را منتشر کرد. در این گزارش، این شرکت در مورد اهداف پایداری و اقدامات مرتبط و ابتکارات همکاری گزارش می دهد. همچنین بینشی در مورد چگونگی نظارت بر پایداری در Van Zanten Breeding ارائه می دهد.

مارتن گوس، مدیر عامل شرکت Van Zanten Breeding: “چشم انداز پایداری ما، “ما اهمیت می دهیم، بنابراین ما عمل می کنیم” توسط کارکنان ما تدوین شده است، که مشتاقانه متعهد به بهبود مستمر و توسعه پروژه های جدید هستند. دیدن این همه کارمند متعهد به فرآیندها و ابتکارات پایدارتر باعث افتخار من است.

بسیاری از فعالیت‌های Van Zanten Breeding در مسیر آینده‌ای پایدارتر، شامل همکاری با سایر شرکت‌های این صنعت نیز می‌شود. کار سختی برای دستیابی به جاه‌طلبی‌های FSI برای سال 2025 در حال انجام است. تعداد فزاینده‌ای از سایت‌های Van Zanten Breeding در حال دستیابی به گواهینامه‌های MPS-ABC، MPS GAP یا MPS SQ هستند.

گوس: “ما مشتاق هستیم تا گام‌های سریعی در سفر پایداری خود برداریم، اما جاه‌طلبی‌های ما برای پایداری بسیار زیاد است. دقیقاً با همکاری دیگران است که تأثیر پایدار خود را افزایش می دهیم. ما واقعا برای آن وقت می گذاریم. به هر حال، ممکن است به تنهایی سریعتر پیش بروید، اما با هم جلوتر می روید.

10 اقدام پایدار
همانطور که در گزارش سال گذشته، Van Zanten Breeding از 10 پروژه بتن گزارش می دهد. سه مورد از آنها مستقیماً با انواع پایدارتر مرتبط هستند، از جمله ابتکاری برای توسعه گل های داوودی که می توانند از طریق حمل و نقل دریایی حمل شوند و ردپای حمل و نقل را کاهش دهند. واریته های پایدار مهمترین دارایی برای یک پرورش دهنده هستند. پروژه‌های دیگر با پایدارتر کردن بسته‌بندی، آزمایش‌های نوآوری پایدار، انتقال انرژی و پایداری اجتماعی سروکار دارند.

گزارش کامل ESG Royal Van Zanten را می توانید در وب سایت آن مشاهده کنید. نسخه چاپ شده روی کاغذ تایید شده در نسخه های محدود برای سهامداران در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر:
رویال ون زانتن
Lavendelweg 15
1435 EW Rijsenhout
تلفن : +31 (0) 297 387000
www.royalvanzanten.com

تاریخ انتشار:

منبع