خلاصه iLandscape 2023

برای اطلاعات بیشتر:
گیاهان چند ساله داروین
جاده شهر 622
غرب شیکاگو، ایلینوی 60185-2698
630 231-3600
darwinperennials.comمنبع

زیر چتر توپ دانه، یک غرفه بزرگ با گیاهان چند ساله داروین، دانه کیفت، دانه پانامریکن، سلکتا، و گیاه گل بال وجود داشت. برای یک نمایش فوریه، گیاهان ما عالی به نظر می رسیدند و ما مشغول بودیم! برای داروین، مهم‌ترین مورد، Brunnera Frostbite ما بود. مردم آن را لمس می کردند، عکس می گرفتند، برمی داشتند و می خواستند یکی را به خانه ببرند. برخی از مردم برای بار دوم برگشتند تا در مورد Frostbite صحبت کنند و پرسیدند که آیا Brunnera بیشتری در خط لوله داریم. تنها چیزی که در حال حاضر می توانم بگویم این است که در ارتباط باشید.”

آنها همچنین چندین ظروف مخلوط با گیاهان یکساله و چند ساله را نشان دادند که با استقبال خوبی روبرو شد. “یک تشکر بزرگ از GET Group برای رشد انواع داروین. دیگر جلب توجه کنندگان از نمایشگاه Beacon Impatiens و Hula Begonias بودند. و مانند همیشه، این فرصت عالی برای ارتباط با مشتریان و جمع آوری اطلاعات در مورد روندها و انتظارات بود. مشتاقانه منتظر شرکت مجدد در سال 2024 هستم.”

هوا سرد بود؟ نمایش) در مرکز کنوانسیون رنسانس Schaumburg در Schaumburg، Illinois، از 1 تا 3 فوریه 2023 برگزار شد. iLandscape بزرگترین نمایشگاه غرب میانه است که بر صنعت چمن و مناظر متمرکز است. بیش از 450 غرفه و دو سالن با مناظر سخت و تجهیزات وجود داشت. ماریون میزنبورگ، هماهنگ کننده بازاریابی در داروین پرنیالز، می گوید: «محصولات صنعت سبز، و البته، مورد علاقه من – جدیدترین گیاهان!