خرید توسط شرکت مادر Van Iperen

Thesis BV مستقر در Westmaas می‌خواهد شرکت‌های Agro Science AgroBuren BV، R. van Wesemael BV و WPA-Robertus Zeker & Vast BV را از گروه Wesemael با عطف به ماسبق از 1 ژانویه 2024 خریداری کند. پس از تایید ACM (مصرف کننده معتبر) & Market)، این شرکت ها به عنوان نهادهای مستقل با نام های خود تحت عنوان پایان نامه به فعالیت خود ادامه خواهند داد. شرکت‌های «پشتیبانی کارخانه»، «خودرو» و «سرمایه‌گذاری» گروه وسماعیل بخشی از معامله نیستند. در حال حاضر پایان نامه شامل شرکت های Van Iperen BV، Van Iperen International BV، Transterminal Dordrecht BV و Euroliquids BV می باشد.

هر دو Thesis و Wesemael ‘Agro Science’ در مشاوره و عرضه محصولات برای تغذیه، تقویت و محافظت از محصولات مشتریان خود در بخش کشاورزی نقش دارند. بر اساس پایان نامه، شرکت های Wesmael ‘Agro Science’ و سازمان پایان نامه از نظر پوشش جغرافیایی به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنند. Wesmael ‘Agro Science’ شعبه هایی در Apeldoorn، Biddinghuizen، Dedemsvaart، Hulst، Opheusden، Schagerbrug، Tiel، Warffum، Westerbork و Winschoten دارد. شرکت Wesemael ‘Agro Science’ در حال حاضر حدود 100 نفر را استخدام می کند.

“ما به یک شرکت آینده نگر معتقدیم که در بخش کشاورزی قوی فعالیت می کند. این حرکت تیم ما را با گروهی از کارمندان باتجربه گسترش می دهد و با شعبه های جدید ما پوشش جغرافیایی خود را بیشتر بهینه خواهیم کرد. این به ما امکان می دهد در یک بخش بزرگتر ادامه دهیم. Dirk-Jan Bakker، مدیر عامل Thesis می گوید: آنچه را که ما بهترین کار را انجام می دهیم مقیاس کنیم: پرورش دهندگان را برای رشد محصولات به روشی مطمئن در آینده هدایت کنیم.

Boudewijn van Wesemael، مدیر عامل Wesemael Group می گوید: “پایان نامه هنجارها و ارزش های ما را به اشتراک می گذارد، ما با هم هماهنگ هستیم. به همین دلیل، من نیز مشتاقانه منتظر ادامه همکاری خود هستم.”

به گفته هر دو طرف، تصاحب فرصت هایی برای همکاری بیشتر و توسعه کارکنان فراهم می کند. برای مثال، سرمایه‌گذاری در تحقیق، دانش و فناوری در کشاورزی دقیق و کودهای شیمیایی برای مشتریان همه شرکت‌های درگیر در معامله قابل دسترسی است. همین امر در مورد سرمایه گذاری در دیجیتالی شدن و پایداری نیز صدق می کند. علاوه بر این، شرکت ها می توانند لجستیک و حمل و نقل خود را بیشتر بهینه کنند.

برای اطلاعات بیشتر:
پایان نامه
[email protected]
www.thesisholding.com

گروه وسماعیل
[email protected]
www.wesemaelgroup.com

منبع