حتی در طول همه‌گیری، تقاضای بازار برای دیتالوگر کاهش نیافته است.

با کاهش سیاست های پیشگیری از بیماری همه گیر داخلی در چین، بازار به تدریج در حال بهبود است. Frigga یک ارائه دهنده راه حل Datalogger در زمان واقعی است. در حال حاضر، دیتالوگرهای بلادرنگ این شرکت به مشتریان در پنج قاره در سراسر جهان خدمات ارائه می دهند و صنایع مختلفی مانند دارو، غذا، تدارکات و سوپرمارکت ها را پوشش می دهند. پدی از این شرکت در مصاحبه با FreshPlaza، صادرات اخیر دیتالاگرهای شرکت را معرفی کرد.

پدی گفت: «اکنون که بازار بازگشایی شده است، فکر می‌کنم مصرف‌کنندگان میوه‌ها و محصولات تازه بیشتری می‌خرند و این بدان معناست که تقاضای بازار برای دیتالوگر بیشتر خواهد شد.»

برای اطلاعات بیشتر:منبع

در ادامه مدیر تانگ به معرفی محصولاتی پرداخت که اخیرا بیشترین تقاضا را در بازار داشته اند. “ما هر سال تعدادی محصول جدید را عرضه می کنیم. چند ماه پیش، این شرکت به طور رسمی دو دیتالاگر یکبار مصرف V5D و V5B را منتشر کرد. در حال حاضر مشتریان در چین، آسیای جنوب شرقی، استرالیا، اروپا، آمریکا و سایر کشورها شروع به تولید کرده اند. از آنها استفاده کنید.

اخیراً، شرکت مشهور Berg Insight گزارش تحلیلی در مورد بازار زنجیره سرد و دیتالاگر منتشر کرده است. در این گزارش از حجم فروش فریگا به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت زنجیره سرد یاد شده است. این تأییدی بر تلاش ما برای توسعه مستمر محصولات جدید است. پدی گفت: “ما امیدواریم با شرکای خود همکاری کنیم. ما با هم، صنعت را به سمت عصر نظارت بر زمان واقعی اینترنت اشیا سوق خواهیم داد.” “

پدی هنگام صحبت در مورد کمبود تراشه و تأثیر همه‌گیری بر تولید و فروش این شرکت گفت: «ما یک سیستم پشتیبان برای مواد خام اصلی داریم که می‌تواند به‌طور دقیق روند بازار تراشه‌ها را تحلیل و پیش‌بینی کند و اقدامات متقابل مختلفی را از قبل انجام دهد. علاوه بر این، برخی از مشتریان مهم یک طرح همکاری سالانه با ما امضا کرده‌اند و این مکانیسم همکاری می‌تواند تامین پایدار مواد اولیه و قیمت عرضه پایدار را تضمین کند. پدی گفت.

Paddy مقدمه ای مفصل در این مورد ارائه کرد: “V5D یک دیتالاگر بلادرنگ مبتنی بر شبکه 2G است. اگرچه برخی کشورها و مناطق هنوز از شبکه های 2G استفاده می کنند، اما در برخی کشورها و مناطق، خدمات شبکه 2G به تدریج کاهش می یابد یا حتی حذف می شود. به عنوان مثال، ایالات متحده در پایان سال 2022 شبکه 2G را به طور کامل قطع خواهد کرد و در آینده فقط خدمات شبکه 4G یا حتی 5G را ارائه خواهد کرد.بنابراین ما V5B را برای 4G/5G توسعه دادیم، قابل ذکر است که V5B یک 4G است. /5G، شبکه 2G بازگشتی. به عبارت دیگر، V5B را می توان در هر دو شبکه 4G و 2G استفاده کرد که بسیار راحت است.”

در واقع، طی چند سال گذشته همه‌گیری، حجم فروش ما سال به سال روند افزایشی را نشان داده است. پدی در پاسخ به این سوال که چگونه می توان به روند کلی افزایش حمل و نقل دریایی، کاهش حجم تجارت میوه و انگیزه ناکافی مصرف پاسخ داد، گفت: “اول از همه، میوه فقط در بازار تقاضا دارد. در طول قرنطینه، بسیاری از گروه های پردرآمد وجود دارند. نمی‌توانستند بیرون بروند یا مصرف کنند، بنابراین پول و انرژی بیشتری را صرف غذا کردند. در طول همه‌گیری، تدارکات نرم نبود و بسیاری از صادرکنندگان خارج از کشور از کانال‌های حمل و نقل هوایی استفاده می‌کردند و حمل و نقل هوایی برای اطمینان از کیفیت محصول به دیتالاگر نیاز داشت. در نتیجه. فروش ما به جای کاهش بیشتر شده است ثانیا میوه ها به ویژه میوه های مرغوب فاسد شدنی به دمای محیط در حین حمل و نقل بسیار حساس هستند و اگر تک تک میوه های داخل جعبه آسیب ببینند احتمال پوسیدگی سایر میوه ها نیز وجود دارد که به این معنی که زیان افزایش خواهد یافت. بنابراین، در صورت ناپایدار شدن محموله‌ها، بسیاری از واردکنندگان و صادرکنندگان مایلند برای دیتالاگرها هزینه بیشتری بکنند.»