جی شوانکه جایزه خدمات برجسته AIFD به صنعت گل را در سمپوزیوم AIFD “Emerge” در اورلاندو، فلوریدا دریافت کرد.

موسسه آمریکایی طراحان گل (AIFD®) یکی از بالاترین افتخارات خود را به عضو برنده جایزه J Schwanke، خالق برنامه تلویزیونی عمومی J Schwanke’s Life in Bloom، در سمپوزیوم ملی خود در اورلاندو در 3 ژوئیه 2024 اهدا کرد. جایزه AIFD خدمات برجسته به صنعت گل به اعضای AIFD که سهم قابل توجهی در صنعت گل داشته اند ارائه می شود.

رئیس ملی AIFD، لوری لمک، این جایزه را در ضیافت جوایز سالانه AIFD به شوانکه اهدا کرد. این دو دوست دیرینه هر دو در سال 1991 به عضویت AIFD درآمدند. آقای شوانکه نتوانست در این مراسم شرکت کند، اما در سخنرانی پذیرش خود از طریق ویدئویی که می‌توانید در https://watch.ubloom.com/videos/2024 مشاهده کنید، جایزه را پذیرفت. خدمات ویژه-ایفد-به-صنعت-گل-گیرنده-جی-شوانکه

شوانکه بیان می کند، “از اینکه توسط AIFD و صنعت گل توسط این جایزه به رسمیت شناخته شده ام، سپاسگزارم و مفتخرم. گل ها همیشه اشتیاق من بوده اند، و من عاشق به اشتراک گذاشتن مزایای سلامتی و تندرستی و لذتی که گل ها برای همه فراهم می کنند، هستم. بسیار سپاسگزارم که من و برنامه تلویزیونی من در مورد گلها، با این جایزه برای آموزش گل توسط AIFD شناخته شدیم!

به رسمیت شناختن خدمات برجسته از طریق زندگی در بلوم جی شوانکه
نمایش آقای شوانکه، J Schwanke’s Life in Bloom، یک مجموعه تلویزیونی آموزش عمومی است که مزایای سلامتی و سلامتی گل ها را به اشتراک می گذارد. نه تنها به دلیل زیبایی گل ها بلکه به دلیل طبیعت آرام بخش و آرامش بخش مورد علاقه طرفداران است. نمایش سبک زندگی گل بر روی گل های شاخه بریده و گنجاندن آنها در پروژه ها، صنایع دستی، گل آرایی و حتی دستور العمل ها و نوشیدنی ها تمرکز دارد. بازدید از مزارع گل و رویدادها نیز گنجانده شده است، و همچنین یک گل برجسته در هر قسمت.

این برنامه توسط بنیاد زندگی در بلوم، یک موسسه غیرانتفاعی، که توسط شوانکه تأسیس شده است، تولید می شود و از طریق این بنیاد به صورت رایگان در بین تمام ایستگاه ها و شبکه های تلویزیونی عمومی توزیع می شود.

شوانکه گفت: «از قدردانی خود از طرفداران سریال – و سرمایه‌گذارانی که این امکان را فراهم می‌کنند، کوتاهی می‌کنم.» کمک های مالی اضافی توسط هلند امریکن فلاورز از طریق کمک های مالی افراد از طریق بنیاد Life in Bloom ارائه می شود – کمک های مالی قابل کسر مالیات هستند و می توانند در www.thelifeinbloomfoundation.org یا از طریق وب سایت uBloom انجام شوند.

J Schwanke’s Life in Bloom در حال حاضر فصل ششم را در بیش از 415 بازار در سراسر ایالات متحده پخش می کند. در مجموع 81 قسمت در چرخش پخش سراسری است. این نمایش در آوریل 2019 شروع به کار کرد و از آن زمان تاکنون – بدون وقفه – روی آنتن می رود. فصل 7 در حال حاضر در حال تولید برای انتشار در آوریل 2025 است.

زندگی در شکوفه جی شوانکه توسط تلویزیون عمومی آمریکا ارائه می شود و میلیون ها بیننده را از همه اقشار به خود جذب می کند. این سریال را می توان در ایستگاه های محلی PBS در تمام 50 ایالت و در PBS، PBS Passport، Create TV و همچنین وب سایت شوانکه، uBloom.com مشاهده کرد. شبکه Create TV ماراتن «قدرت گل» این مجموعه را برای روزهای 12، 13 و 14 جولای برنامه ریزی کرده است که در برنامه سراسری خود پخش می شود.

عضو موسسه آمریکایی طراحان گل (AIFD) به مدت 33 سال
شوانکه در سال 1991 در AIFD پذیرفته شد. ماموریت AIFD® ارتقای هنر طراحی حرفه ای گل از طریق آموزش، خدمات و رهبری، و به رسمیت شناختن دستاوردهای برتر در این فرم هنری است. دریافت کنندگان جایزه خدمات برجسته AIFD به صنعت گل باید عضو AIFD با وضعیت خوب باشند، در سطح ملی یا منطقه ای به AIFD خدمت کرده باشند، نقش فعالی در سازمان های متحد یا تجاری داشته باشند، در آموزش صنعت، پژوهش و پیشرو باشند. توسعه محصول و ترویج صنعت گل و AIFD در سطح صنعت و مصرف کننده. شوانکه یکی از اعضای برنده جایزه موسسه آمریکایی طراحان گل است و به مدت 13 سال در رهبری خدمت کرده است – از جمله کمیته عضویت، هیئت مدیره ملی، رئیس شرکای صنعت گل و کمیته جوایز. او برنامه های آموزشی را به صورت ملی در سمپوزیوم های قبلی و در تمام 50 ایالت ایالات متحده آمریکا و سایر کشورها ارائه کرده است.

منبع: uBloom.com

منبع