“جوانان مصرف کننده اصلی خواهند بود”

جین وندینگ از Beijing Gardin می گوید: «امروزه، تغییرات بزرگ زیادی در صنعت گل در حال رخ دادن است. این شرکت بر روی تجارت B2B تمرکز دارد و عمدتاً بذر گل وحشی، بذر گل وارداتی، گل پیاز و نهال پلاگین کشت بافت را ارائه می دهد. او در این مقاله تغییراتی را که در صنعت گل مشاهده می کند به اشتراک می گذارد.

Wendong در صنعت گل جدید نیست. پس از 18 سال کار در یک شرکت تجارت گل، Wendong شرکت خود را به نام Beijing Gardin راه اندازی کرد. او با اشاره به فروش محصولات باغی، تجارت الکترونیک و نقش نسل های جوان متوجه می شود که صنعت در حال حاضر دستخوش تغییرات قابل توجهی است.

“مصرف گل برای چشم انداز در حال کاهش است، اما فروش محصولات باغی بسیار افزایش می یابد. باغ ها (حاشیه های گل) به بخش مهمی از زندگی مردم تبدیل خواهند شد، زیرا باغ های بیشتری در شهرها ساخته می شوند. تجارت الکترونیک و آنلاین. فروشگاه‌ها نقش عمده‌ای در این توسعه دارند. سیستم تدارکات در چین بسیار کارآمد است تبلیغات و آزمایشات، ما باید تغییر تجارت الکترونیک را دنبال کنیم.”

علاوه بر این، او متوجه می‌شود که نسل‌های جوان نقش مهمی در صنعت گل بازی خواهند کرد.” یک پدیده واضح در چین این است که مزارع گل بریده بیشتر توسط جوانان ساخته می شود و بر اساس این علایق، آنها در استفاده از منابع خوب هستند با موضوعات خاص ساخته شده اند، ما می توانیم محصولات گل بریده رنگارنگ و همچنین خدمات فنی را به آنها ارائه دهیم.”

وقتی از او پرسیده شد که شرکت او چگونه با این تغییرات برخورد می کند، او چنین می گوید: “ما عمدتاً بذر، پیاز یا گیاهان جوان را به باغ ها، مزارع گل های شاخه بریده و فروشگاه های آنلاین ارائه می دهیم. این کار به محصولات مختلف جدید و بسیار با کیفیت نیاز دارد. ما بذر وارد می کنیم. در سرتاسر جهان هر سال برای برآورده کردن خواسته ها.”

برای اطلاعات بیشتر:
Beijing Gardin Agricultual Science Co., Ltd
جین وندونگ
[email protected]

منبع