جشنواره گل منچستر در ماه مه باز می گرددجالب‌ترین رویداد اینستاگرامی منچستر، جشنواره گل‌های منچستر، در تعطیلات آخر هفته بانکی ماه می برمی‌گردد و بازدیدکنندگان می‌توانند منتظر یک جشن نمادین باشند.

این جشنواره که از جمعه 24 تا دوشنبه 27 مه برگزار می‌شود، جشنواره‌ای از گل‌ها را به مرکز شهر می‌آورد که شامل مسیر گل‌های نمادین با تأسیسات خیره‌کننده، به‌علاوه تعداد زیادی غذاخوری در فضای باز، موسیقی زنده، سرگرمی، کارگاه‌ها و موارد دیگر است. .

اکنون در هفتمین سال خود، جشنواره گل منچستر، که سالانه توسط منطقه بهبود کسب و کار مرکز شهر منچستر، به نمایندگی از مغازه ها، رستوران ها و مشاغل مرکز شهر برگزار می شود، هزاران بازدید کننده را به مرکز شهر جذب می کند.

مسیر محبوب گل ها برای سال 2024 بازگشته است و امسال نمادهای منچستر را جشن می گیرد. مسیر خود را در خیابان‌های خرید محبوب شهر می‌پیچد و دارای 10 باغ پاپ‌آپ با طراحی حرفه‌ای و نمایش‌هایی است که شامل یک قطعه هنری گلدار برای گرامیداشت یاد اسطوره منچستر، کارولین آهرن، ادای احترام به Girls Aloud است که در نماد شهر بازی می‌کنند. AO Arena در طول جشنواره، جایی که طرفداران می‌توانند سلفی نهایی را بگیرند، تالار شهر Emmeline با یک گلدان چوبی تالار شهر منچستر در کنار مجسمه حصیری از Emmeline و تفسیر مانکن گل‌دار افسانه‌ای از نماد منچستر، Rowetta، که بیشتر برای کارش با The Happy Mondays شناخته می‌شود. .

در aboutmanchester.co.uk بیشتر بخوانید

تاریخ انتشار:

منبع